Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. aprīlis, 2013
Drukāt

Sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu

LETALETA

Uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem daudzviet braukšanu apgrūtina sniegs un apledojums, liecina Latvijas valsts ceļi aktuālā informācija.

 

Rīgas apkārtnē, Veclaicenes, Valkas, Daugavpils, Bauskas un Jelgavas virzienos ir apgrūtināti braukšanas apstākļi. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas. Autoceļus tīra un kaisa.

Liepājas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir no Rīga līdz Skrundai. Brauktuve sniegota, dažviet apledojusi, tīra un kaisa ar pretslīdes materiālu.

Ventspils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir no Rīgas līdz Strazdei. Autoceļš sniegots, apledo, brauktuvi tīra un kaisa ar pretslīdes materiālu.

Ainažu virzienā sniegs un apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmā līdz Saulkrastu apvedceļam. Brauktuvi tīra un kaisa ar pretslīdes materiālu.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visā valstī izņemot Kuldīgas un Ventspils apkārtnes. Autoceļi sniegoti, apledojuši. Brauktuves tīra un kaisa.

Pa vietējiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu (krustojumu, pagriezienu, kāpumu) pretslīdes apstrāde.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+