Latvijā
Novados

Sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu Kurzemē, Zemgalē un Latgalē1

Foto -LETA

Šorīt vietām Kurzemē, Zemgalē un Latgalē sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, vēsta “Latvijas Valsts ceļi”.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir Bauskas šosejas (A7) posmā no Iecavas līdz Grenctālei, Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jelgavas līdz Meitenei, Liepājas šosejas (A9) posmā no Kalnciema līdz Skrundai.

Arī Ventspils šosejas (A10) posmā no Kūdras līdz Ventspilij, Jēkabpils – Terehova šosejas (A12) posmā no Varakļāniem līdz Terehovai, Grebņeva – Medumi šosejas (A13) posmā no Grebņevas līdz Daugavpilij un uz Rēzeknes apvedceļa (A15).

Reģionālie autoceļi apledo un vietām sniegoti Balvu, Bauskas, Dobeles, Gulbenes, Jelgavas, Madonas, Rēzeknes, Saldus, Talsu un Tukuma apkārtnē.

Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 66 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības. Aicinām autobraucējus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ieplānot papildu laiku ceļā.

LA.lv