Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
14. februāris, 2016
Drukāt

Sniegs un apledojums daudzviet apgrūtina braukšanu

Foto-LETAFoto-LETA

Sniega un apledojuma dēļ 14.februāra rītā daudzviet Latvijā, galvenokārt valsts austrumu daļā, ir slikti braukšanas apstākļi uz galvenajiem ceļiem, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Braukšana pa reģionālajiem ceļiem apgrūtināta teju visā valstī, labāka situācija ir Kurzemē.

Naktī 154 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības veica pretapledojuma materiāla kaisīšanu, kā arī sniega šķūrēšanu.

Dienas laikā braukšanas apstākļi uz galvenajiem un reģionālajiem ceļiem kopumā būs apmierinoši, sliktāka situācija saglabāsies valsts austrumos, prognozē sinoptiķi. Vakarā autoceļi daudzviet apledos, valsts austrumos tos pārklās arvien biezāka sniega kārta.

Uz grants ceļiem turpinās šķīdonis, daudzviet noteikti autotransporta masas ierobežojumi – liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par desmit tonnām. Saraksts ar ceļiem, kuros ieviesti vai plānots ieviest ierobežojumus, atrodams lapā “lvceli.lv”.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+