Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
14. jūnijs, 2015
Drukāt

Sniegta palīdzība vairākiem saulē pārkarsušiem cilvēkiem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 13.jūnijā, mediķu palīdzība bija nepieciešama sešiem saulē pārkarsušiem cilvēkiem, aģentūrai LETA pastāstīja Naetaliekamās medicīniskās palīdzības pārstāve Ilze Bukša.

Pēc vairāku kilometru garas distances noskriešanas slimnīcā nogādāta kāda 14 gadus veca meitene Pierīgā. Jauniete pēc skrējiena iegriezusies kādā veikalā, kur viņai palicis slikti un meitene noģībusi. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Mediķi devušies palīdzēt arī kādai vienu gadu vecai meitenei, kura ilgu laiku atradusies braucošā auto un pārkarsusi. Meitenei strauji cēlās ķermeņa temperatūra, un viņa nogādāta slimnīcā.

Ilgi strādājot dārzā, pārkarsis kāds 39 gadus vecs vīrietis, kuram stipri paaugstinājās ķermeņa temperatūra. Pēc ilgstošas atrašanās ārpus telpām mediķu palīdzība bija nepieciešama arī kādam 37 gadus vecam vīrietim Kurzemē. Ierodoties mediķiem, vīrietis norādījis, ka dienā maz uzņēmis ūdeni.

Ilgstoši sauļojoties pludmalē, pārkarsusi arī kāda 17 gadus veca jauniete.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1361 izsaukumu, no kuriem 345 saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+