Mobilā versija
+4.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
14. jūnijs, 2015
Drukāt

Sniegta palīdzība vairākiem saulē pārkarsušiem cilvēkiem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 13.jūnijā, mediķu palīdzība bija nepieciešama sešiem saulē pārkarsušiem cilvēkiem, aģentūrai LETA pastāstīja Naetaliekamās medicīniskās palīdzības pārstāve Ilze Bukša.

Pēc vairāku kilometru garas distances noskriešanas slimnīcā nogādāta kāda 14 gadus veca meitene Pierīgā. Jauniete pēc skrējiena iegriezusies kādā veikalā, kur viņai palicis slikti un meitene noģībusi. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Mediķi devušies palīdzēt arī kādai vienu gadu vecai meitenei, kura ilgu laiku atradusies braucošā auto un pārkarsusi. Meitenei strauji cēlās ķermeņa temperatūra, un viņa nogādāta slimnīcā.

Ilgi strādājot dārzā, pārkarsis kāds 39 gadus vecs vīrietis, kuram stipri paaugstinājās ķermeņa temperatūra. Pēc ilgstošas atrašanās ārpus telpām mediķu palīdzība bija nepieciešama arī kādam 37 gadus vecam vīrietim Kurzemē. Ierodoties mediķiem, vīrietis norādījis, ka dienā maz uzņēmis ūdeni.

Ilgstoši sauļojoties pludmalē, pārkarsusi arī kāda 17 gadus veca jauniete.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1361 izsaukumu, no kuriem 345 saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (47)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+