Kultūra
Teātris un kino

Snobs, kam pietrūkst drosmes. Teātra zinātniece velta Rešetinam ļoti skarbus vārdus12

Silvija Radzobe. Foto – Dainis Bušmanis

“Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks, jo viņš nepateica, tieši kuras izrādes viņš uzskata par nominācijas necienīgām. Viņš šādā veidā ir apdirsis visus nominētos kolēģus,” teātra zinātniece Silvija Radzobe apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Rampas Ugunis”, komentējot aktiera Intara Rešetina izteikto viedokli par to, ka “Spēlmaņu naktij” nominētās izrādes nav pelnījušas šo nomināciju.

Teātra zinātniece raidījumā norādīja, ka ir Rešetinam jautājusi, kuras izrādes, viņš uzskata par necienīgām. “Atbilde nesekoja. Pirmkārt, es secinu, ka Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks. Otrkārt, nesniedzot atbildi, viņš ir apdirsis visus nominētos kolēģus, jo viņš nav pateicis, kuri ir tie necienīgie nominanti,” savu viedokli izteica Radzobe.

Viņa arī uzskata, ka Rešetina rīcība ir snobiska un viņa viedoklis ir nekorekts. “Rešetins noteikti nav redzējis tās izrādes, ko žūrija ir redzējusi Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, kur ir bijuši patiešām visaugstākā līmeņa darbi aizvadītajā sezonā. Līdz ar to, viņa izteiciens par to, ka viņš nav snobs, liecina tieši par to, ka viņš ir snobs, jo viņam šķiet, ka īstu mākslu var radīt tikai Rīgā,” aktieri kritizēja teātra zinātniece.

Saistītie raksti
LA.lv