×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
21. jūnijs, 2017
Drukāt

Snobs, kam pietrūkst drosmes. Teātra zinātniece velta Rešetinam ļoti skarbus vārdus (12)

Silvija Radzobe. Foto - Dainis BušmanisSilvija Radzobe. Foto - Dainis Bušmanis

“Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks, jo viņš nepateica, tieši kuras izrādes viņš uzskata par nominācijas necienīgām. Viņš šādā veidā ir apdirsis visus nominētos kolēģus,” teātra zinātniece Silvija Radzobe apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Rampas Ugunis”, komentējot aktiera Intara Rešetina izteikto viedokli par to, ka “Spēlmaņu naktij” nominētās izrādes nav pelnījušas šo nomināciju.

Teātra zinātniece raidījumā norādīja, ka ir Rešetinam jautājusi, kuras izrādes, viņš uzskata par necienīgām. “Atbilde nesekoja. Pirmkārt, es secinu, ka Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks. Otrkārt, nesniedzot atbildi, viņš ir apdirsis visus nominētos kolēģus, jo viņš nav pateicis, kuri ir tie necienīgie nominanti,” savu viedokli izteica Radzobe.

Viņa arī uzskata, ka Rešetina rīcība ir snobiska un viņa viedoklis ir nekorekts. “Rešetins noteikti nav redzējis tās izrādes, ko žūrija ir redzējusi Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, kur ir bijuši patiešām visaugstākā līmeņa darbi aizvadītajā sezonā. Līdz ar to, viņa izteiciens par to, ka viņš nav snobs, liecina tieši par to, ka viņš ir snobs, jo viņam šķiet, ka īstu mākslu var radīt tikai Rīgā,” aktieri kritizēja teātra zinātniece.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. No kura laika zinātnieki runā tādā valodā? !!!

 2. Ja lieto vārdu apdirst, tad jārunā konkrēti, kā, piemēram, zāli pļaviņā var piedirst tikai dirsa (govs, kazas, auna utt).

  Ja nopietni, kur mēs nonāksim, ja mēs visi runāsim kā politiķi, diplomāti. Savs viedoklis tomēr jāpauž konkrēti, pie tam arī argumentēti.

 3. Man patika Radzobes kundzes darbības vārda izvēle: ja cilvēks grib ko pateikt, ir labi, ka saka nepārprotami.

 4. Vai ari nav iespējams Atbildēt

  ka šis Rešetins ir pilnīgi nopelnijis nosodošu kritiku. Radzobes leksika var būt skarba bet vińa ari nav mułke.

 5. Cik nepatīkami lasīt visnotaļ cienītas kritiķes vārtrūmes leksiku. Bet par Rešetinu : kāpēc lai viņam nevarētu būt savs viedoklis par nominantiem. Nesapratu apvanotās dāmas dusmu izvirdumu…

  • Pilnīgi piekrītu, tagad rupja tante. Bijusi cienīta kritiķe. Viss mainās, nekas nestāv uz vietas. Inteliģents cilvēks spēj atškirīgu viedokli respektēt, nepaliekot rupjš. Kundzei nav izdevies….

 6. Visas tādas žūrijas –
  Raganas un fūrijas. (J. Dreslers)

 7. Nominācija ir pagodinājums un augsts novērtējums, kas apliecina attieksmi pret konkrēto mākslinieku un/vai mākslas darbu. Sirds dziļumos nekad neesmu sapratusi, kā var ar necieņu vai nievām izturēties pret citu darbu. Kritērijs jau nav, par cik kāds labāks par citiem, bet cik labs pats par sevi. Un “cik labs pats par sevi” var noteikt tikai teātra kritiķi. Tā kā “sāpe” ir tik dēļ nevajadzīgas salīdzināšanas

 8. Manuprāt, jebkurā gadījumā nominācija ir pagodinājums un augsts novērtējums, kas apliecina attieksmi pret konkrēto mākslinieku un/vai mākslas darbu. Sirds dziļumos nekad neesmu sapratusi, kā var ar necieņu vai nievām izturēties pret citu darbu. Kritērijs jau nav, par cik kāds labāks par citiem, bet cik labs pats par sevi. Un “cik labs pats par sevi” var noteikt tikai teātra kritiķi. Tā kā “sāpe” ir tik dēļ kāda kompleksiem

 9. Cilveeki slikti atsaucaas par izraadeem,tas nu ir fakts.

 10. “Teātra zinātniece” pati ir prasta un neaudzināta. Nav ko citiem aizrādīt!

 11. Drīz vien rešetinu pašu ignorēs. Manās acīs viņš cieņu ir zaudējis jau labu laiku atpakaļ.

Draugiem Facebook Twitter Google+