×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. janvāris, 2014
Drukāt

Snoudens informējis, ka citplanētieši vada ASV valdību (15)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ar dažādu sazvērestību teoriju apcerēšanu slavenā Irānas ziņu aģentūra “Fars”, it kā atsaucoties uz bijušā ASV izlūkdienestu darbinieka Edvarda Snoudena nopludinātajiem dokumentiem, izveidojusi stāstu par to, ka Savienoto Valstu valdību jau kopš 1945. gada patiesībā kontrolē citplanētieši, kas ir arī atbildīgi par skandalozo spiegošanas programmu izveidi.

Saskaņā ar Irānas ziņu aģentūras stāstīto Snoudena nopludinātie dokumenti liecina, ka citplanētieši savu bāzi ir izveidojuši ASV pavalstī Nevadā un no turienes jau vairāk nekā pusgadsimtu organizē ASV valdības darbu. Arī spiegošanas programmas esot izveidojuši citplanētieši, lai slēptu savu klātbūtni uz Zemes un mērķus par valdīšanu pār pasauli. Kā apgalvo Irānas ziņu aģentūra, ASV rīcībā nemaz neesot tehnoloģisko iespēju izveidot tik jaudīgu interneta un telefonsarunu izspiegošanas programmu.

Stāsts par citplanētiešiem ASV valdībā ir bagāts ar dažnedažādām krāsainām detaļām. Izrādās, šie citplanētieši iepriekš slepeni stāvējuši aiz nacistiskās Vācijas režīma. Irāņu sagatavotajā ziņu materiālā skaidrots, ka Vācija, tuvojoties Otrā pasaules kara beigām, spējusi saražot simtiem zemūdeņu, kas ar tā laika cilvēku rīcībā esošajām tehnoloģijām nebija iespējams. Tiesa, ziņu materiālā nav paskaidrots, kāpēc citplanētiešiem, kuri spēj veikt starpgalaktiku ceļojumus, būtu jābūvē zemūdenes.

Lai nu kā, pēc kara citplanētieši iefiltrējušies ASV valdībā un tagad kontrolē tās darbu. Sadarbības līgumu ar citplanētiešiem 1954. gadā parakstījis toreizējais Savienoto Valstu prezidents Dvaits Eizenhauers. Kaut arī ASV valdībā esot grupējumi, kuri cīnās pret citplanētiešu pieaugošo ietekmi, ASV prezidents Baraks Obama esot tikai citplanētiešu marionete, pauž “Fars”. Citplanētiešu šobrīdējais mērķis ir izveidot globālu novērošanas sistēmu, kas kaut kādā veidā galu galā ļaus izveidot vispasaules pārvaldi un paverdzināt cilvēci.

Irānas ziņu aģentūra apgalvo, ka informāciju par ASV valdību kā citplanētiešu marioneti Snoudens nodevis Krievijas Federālajam drošības dienestam, kas šīs ziņas noslepenojis. “Fars” raksta, ka stāsta atbilstību patiesībai apstiprinājis arī Kanādas bijušais aizsardzības ministrs Pols Helljers. Viņš sarunā ar Krievijas televīzijas kanālu “Russia Today” klāstījis, ka apzināti 80 citplanētiešu veidi un ASV valdību kontrolē “ziemeļnieciski blondais” tips. “Daudzi no viņiem ir tik līdzīgi mums. Ziemeļnieciski blondais tips ir līdzīgs Dānijas iedzīvotājiem,” ziņu aģentūra “Fars” citē Kanādas bijušo aizsardzības ministru.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Par Snoudenu neko nezinu, bet to ka mēs visumā un arī uz zemes neesam vieni, tas nu gan ir skaidrs, un muļķīgi iedomāties, ka tikai un vienīgi cilvēks ir tas visuma pavēlnieks un pasaules naba. Nekā tamlīdzīga, mēs esam tikai maza niecība no tā, kas mums ir visapkārt……

 2. Raksts it kā smieklīgs un aģentūras nosaukums “Fars” arī iespārda, bet virsraksts gan maldinošs. Vai LA cenšas Snoudenu padarīt par apsmieklu? Diemžēl par LA objektivitāti man sen vairs nav ilūziju, tā ka varat arī šo manu komentāru izdezēst:)

 3. virsraksts raksturo TenkuLApu , ļoti trāpīgi

 4. Vai tiešām ir jāliek tik neatbilstoši virsraksti? Atbildēt

  Tad kā tur ir – vai Snovdens vai Irānas ziņu aģentūra ir informējusi?

 5. Sapratu – narkotikas parādījās 1954.g. un ir jau otrajā paaudzē. Tālāk Snudenā var neklausīties.

 6. Ne tikai Snoudens, bet jebkurš no jums sāks runāt ne tikai par citplanētiešiem, bet arī par no citiem slēpjamu informāciju vai privāto dzīvi, ja līdzīgi narkomāniem uzņems attiecīgas ķīmiskas vielas, kas rada
  šādus psihiskus efektus. Tur nekā smieklīga nav un attiecīgie dienesti pasaulē, lai izdabūtu vajadzīgo informāciju, šādas vielas arī izmanto.

 7. 1) Palasot komentārus …
  Cik gan Cilvēkiem jābūt egoistiskiem, lai iedomātos sevi par Visuma nabu.. Egoisms un naivums.
  ..
  2) Ņemot vērā divkājaiņu aprobežotību, visvieglākais veids diskreditēt tādu, kā Soudens, ir piekārt viņam pamuļķa birku. T.i.: piedēvējot viņam izteikumus par citplanētiešiem, īpaši, ja viņs tos nemaz nav teicis.
  Ideāls gājiens ar melno zirdziņu.

 8. Labi, ka Latvijā Ķīnas meistari pakropļo parastu latviešu cilvēku dvēseles, tomēr labāk nekā citplanētiešu vadīta valdība.

 9. Nu gan “‘aizmuld’ejies! B’us vi’nam “‘ko neb’uT iebaroju’si”‘. Tad nu gribas pajaut’at- Vai ‘ ‘kiplok’ed’ajs Sljoma ar’i ir citplan”etietis?

 10. cik saprotu no Sk.aleksejevas čenelingiem, tad planētu vada tumsas spēki – pelēkie, reptiļi un drakoni. Viņi ir starp mums un mēs varam nezināt , kuri tie ir. Pelēkie ir geji , drakoni ir no austrumiem bet eiropas valdoņi ir reptiļi . Vienīgais, kas pasaulē cīnoties pret visiem šiem mošķiem ir Krievijas cars Putins.

 11. Šitie pajoliņi būs REN tv saskatījušies. Tur pat pazemes civilizācijas eksistē. Tur var pārrēkties vēl labāk.

 12. Sapinās konspirācijās. Parasti jau runā ka ASV valdību kontrolē Greys (pelēkie), savukārt Nordi (ziemeļnieciski blondais) mēģina mūs atbrīvot no uzmācīgajiem pelēkajiem.

 13. Nosmējos līks, kamēr izlasīju. Pēc tam izlasīju LB komentāru un sapratu, ka labāk pateikt nav iespējams. 😀

 14. Vai tikai tie citplanētieši nebūs vietējās mafijas un visiem zināmās tirgotāju, augļotāju un spekulantu tautības pārstāvji, kurus dažkārt sabiedrībā mēdz pabāzt zem masonu vai iluminātu grupējumiem

Draugiem Facebook Twitter Google+