×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
31. augusts, 2017
Drukāt

Šo vīrieti mekl­­ē aizdomās par Rīgas Geto un Holokausta muzeja ziedojumu nolaupīšanu (3)

foto

24. jūlijā no Rīgas Geto un Latvijas Holokausta muzeja, kas atrodas Rīgā, Maskavas ielā, tika nozagta ziedojumu urna. Muzeja darbinieki ziņoja, ka nezināma persona dienas laikā ir sadauzījusi ārā pie muzeja izvietoto ziedojumu kastīti un nozagusi saziedoto naudu. Pēc aptuvenajām aplēsēm urnā atradusies dažādu valstu valūta, kuras vērtība ir ne mazāk kā 61 eiro.

Uzsākot šī nozieguma izmeklēšanu, policisti ieguva videonovērošanas kameru ierakstus no nozieguma vietas. Tajos redzams, ka šo noziegumu, iespējams, izdarījis attēlā redzamais vīrietis.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, kas kvalificēts pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas un Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas, proti, par zādzību nelielā apmērā un svešas mantas tīšu bojāšanu.

Policija aicina aplūkot vīrieša fotogrāfijas un atsaukties iedzīvotājus, kuri viņu atpazīst. Informēt policiju iespējams, zvanot darba dienās no pulksten 8 līdz 16.30 pa tālruņa numuru 67086310 vai pa tālruni 110 jebkurā laikā, vai arī rakstot e-pastu: ovg.latgale@riga.vp.gov.lv.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nevar nozagt to, kas jau ir nozagts.

  2. Kam tie ziedojumi ?
    Kara laikā cietušajiem Latviešiem gan neviens neziedo………..

Draugiem Facebook Twitter Google+