×
Mobilā versija
Brīdinājums +2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
27. janvāris, 2016
Drukāt

Šobrīd ir skaidrs, ka Vējoņa atlabšana prasīs ilgu laiku (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis joprojām turpina ārstēties intensīvās terapijas nodaļā, un nav zināms, kad viņu pārvedīs uz ķirurģijas nodaļu, sacīja Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Mārketinga un komunikācijas daļas vadītāja Lāsma Sīle.

Viņa pauda, ka sākotnēji rika prognozēts, ka prezidents intensīvajā terapijā pavadīs nedēļu, bet šobrīd, kad nedēļa ir pusē, šādi termiņi netiek saukti.

“Jau sākotnēji ārsti teica, ka Vējoņa atlabšana prasīs ilgu laiku un šobrīd ir skaidrs, ka tieši tā arī būs,” sacīja Sīle.

Vējonis ārstējas stingrā ārstu uzraudzībā.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka Vējonim trešdien veikta sirds operācija, jo sepses infekcija bija bojājusi sirds vārstuli, kas nomainīts ar protēzi. Prezidents atrodas intensīvās terapijas nodaļā nepārtrauktā ārstu uzraudzībā.

Atveseļošanās process ir individuāls un atkarīgs no organisma spējām tikt galā ar pēcoperācijas stāvokli un infekciju, norāda slimnīca. Šobrīd netiek prognozēts, kad prezidents varētu atgriezties darbā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik ilgi vēl neziņa valdīs mūsu valstī. Jaunu prezidentu vajag valstij lai bardaks vēl lielāks neveidojas. Paldies Vējoni bet nav laika gaidīt dzīve turpinās visu cieņu.

  2. Mums nemaz nevajag, lai ārstiem būtu taisnība par katru cenu! Cik es zinu (pēc savas pieredzes), tad intensīvaja vairāk par nedeļ reti uzturās. Tā tad kaut kas ir izrādijies nopietnāks nēkā domāts? No otras puses, arī negribētos, lai tas kas pašreiz tiek lemts valdībā būtu izlemts bez Prezidenta akcepta. Tas ir svarīgi.

Draugiem Facebook Twitter Google+