Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. jūnijs, 2012
Drukāt

Sociālais dienas centrs – peldbaseinā

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Rīgas Tehniskās universitātes Ķīpsalas baseinā vakar atklāja sociālo dienas aprūpes centru. Tas tapis sadarbībā ar Rīgas domi un Eiropas Sociālā fonda 100 000 latu atbalstu.

Idejas autori min, ka šis ir nozīmīgs un Latvijā vēl nebijis projekts, kas dod iespēju sociālās atstumtības riskam pakļautām personām ne tikai integrēties sabiedrībā, bet arī izmantot sporta kompleksa piedāvātās iespējas, tajā skaitā peldēšanu un citas sporta aktivitātes. Dienas centrā tiek gaidīti bērni no daudzbērnu, nepilnām, maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm, personas ar funkcionāliem traucējumiem, jaunieši pēc ārpusģimenes aprūpes un personas pirmspensijas un pensijas vecumā. Attēlā: rīdzinieces Diāna (no kreisās), Madara un Una izmēģina radošās darbnīcas telpā piedāvātās izklaides.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.9
Alūksne +2.6
Daugavpils +2.4
Saldus +3
Liepāja +5.1
Jelgava +3
Ventspils +4.4
Limbaži +2
Madona +1
Rēzekne +3
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+