Mobilā versija
+16.7°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
14. oktobris, 2014
Drukāt

Sociālais eksperiments: Sievietes nebiedē partnera liekais svars, vīriešus gan (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Tīmekļvietnes “Simple Pickup” radītāji veikuši sociālu eksperimentu. Gadījumi, kad iepazīšanās portāla lietotājs dzīvē izskatās gluži citādāks, nekā foto profilā, nav retums. “Simple Pickup” veidotāji, kas dod padomus par to, kā iepazīties un izturēties pret partneri randiņa laikā, izlēma veikt sociālo eksperimentu.

Uz vairākiem randiņiem viņi nosūtīja puisi un meiteni, kas bija nogrimēti un apģērbti tā, lai izskatītos daudz resnāki, nekā ir patiesībā (un nekā izskatās sava profila fotogrāfijās).

Rezultāti bija šokējoši: no pieciem vīriešiem, kas atnāca uz randiņu ar “resnuli” Sāru, līdz randiņa beigām izturēja tikai viens puisis. Turklāt daži no viņiem uzvedās patiešām rupji: viens pajautāja, vai viņa gadījumā nav stāvoklī; otrs pateica, ka necieš melus; trešais negaidīti atzinās, ka ir precējies; bet ceturtais aizgāja uz tualeti un tā arī neatgriezās.

Šādu reakciju varētu izskaidrot ar to, ka cilvēkiem vienkārši nepatīk būt apmānītiem, tomēr tāds pats eksperiments tika veikts ar puisi Villiju, kurš devās uz tikšanos ar piecām sievietēm.

Viņas gan iebilda, ka atnācējs izskatoties daudz vairāk uzbarojies nekā norādītajā profila foto, tomēr kopumā sievietes izturējās pozitīvi: trīs no viņām gribēja sarunāt nākamo tikšanos, bet viena no meitenēm pat noskūpstīja puisi. Komentāri par atšķirīgo reakciju, protams, lieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas tīri instinktu līmenī. Sieviete ar pārlieku lieko svaru nav spējīga iznesāt bērnu. Resnam vīrietim nekas neliedz apsēklot sievieti, ja vien spēj ejekulēt.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+