Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
16. jūlijs, 2014
Drukāt

Sociālais tīkls “Google+” vairs neprasa lietotājiem norādīt īsto vārdu (1)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Sociālais tīkls “Google+” kopš otrdienas vairs neliek lietotājiem norādīt savu patieso vārdu, tādā veidā cenšoties panākt tirgus līderi “Facebook”.

“Pirms trim gadiem, kad atklājām “Google+”, tika uzlikti daudzi ierobežojumi tam, kādu vārdu drīkst izmantot profilā,” paziņoja kompānija. “Tas palīdzēja izveidot īstu cilvēku kopienu. Taču tika izslēgti tie lietotāji, kas gribēja piedalīties, nepubliskojot savu īsto vārdu.”

IT tehnoloģiju gigants “Google” centies pakāpeniski atteikties no stingrajiem noteikumiem, piemēram, ļaujot sociālajā tīklā lietot vietnes “YouTube” lietotājvārdu.

“Šodien mēs speram pēdējo soli. Vairs nav nekādu ierobežojumu, kādu vārdu izmantot,” norāda kompānija.

“Mēs zinām, ka jūs esat ilgi gaidījuši šādas pārmaiņas. Mūsu noteikumi nebija skaidri definēti, kas dažiem lietotājiem radīja grūtības,” tā turpina. “Mēs atvainojamies. Ceram, ka šīs izmaiņas ir solis uz priekšu, lai “Google+” kļūtu par patīkamu un iekļaujošu vidi, kā mēs to vienmēr esam gribējuši.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad kāds saprātīgs cilvēks dalīja savus patiesos datus pa labi un kreisi….. 🙁

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+