×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
5. novembris, 2012
Drukāt

Sociālais tīkls uzņēmējiem bankā

Foto - LETAFoto - LETA

“Swedbank” izstrādātā digitālā platforma – uzņēmumu tīkls “Business Network” – līdz šim nebijušā veidā apvieno klientu attiecību vadības sistēmu un sociālās tīklošanas funkcionalitāti, kā arī citas iespējas.

 

“Business Network” pagaidām tiks piedāvāts Latvijas uzņēmējiem, bet aptuveni nākamā gada vidū – arī pārējo Baltijas valstu uzņēmējiem. Tālākā nākotnē “Business Network” būs pieejams arī Skandināvijā un citās valstīs, kurās pārstāvēta “Swedbank”, platformas prezentācijā sacīja “Swedbank” Uzņēmējdarbības kompetenču centra vadītāja Inga Keistere.

Uzņēmumu tīkls “Business Network” būs pieejams no 12. novembra un nodrošinās iespēju dibināt kontaktus ar visiem uzņēmumiem, kuri ir “Swedbank” klienti un kuri būs reģistrējušies šajā tīklā. Izmantojot šo iespēju, katrs uzņēmējs varēs satikt vairāk nekā 75 000 citu uzņēmumu no visas Latvijas, sacīja Keistere.

Lielākā daļa Latvijas uzņēmēju jeb 72% biznesa partnerus patlaban meklē ar draugu un paziņu starpniecību, gandrīz trešdaļa (26%) – semināros, konferencēs un citos līdzīgos pasākumos. Savukārt 16% izmanto biznesa nozares profesionālo organizāciju atbalstu, liecina “Swedbank” aptauja.

Vairākums uzņēmēju jeb 91% norāda uz nepieciešamību izstrādāt uzticamu interneta vietni, kur varētu ātrāk un efektīvāk veidot biznesa kontaktus.

“Uzņēmumu tīkls “Business Network” dos iespēju uzņēmējiem ātri, ērti un droši dibināt biznesa kontaktus, kā arī izmantot citas priekšrocības, ko sniedz “Swedbank” klientu loks un pakalpojumu klāsts,” stāsta Daniils Ruļovs, “Swedbank” valdes loceklis Latvijā un Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs. Uzņēmumu pārstāvji varēs ērti un ātri atrast jaunus biznesa partnerus, piegādātājus vai citu veidu sadarbības partnerus. Viņiem arī būs iespēja piedāvāt savu preci vai pakalpojumus citiem “Business Network” dalībniekiem.

“Business Network” ir unikāla, Latvijā radīta digitālā platforma uzņēmumiem, tādas nav nevienā citā Eiropas valstī, sacīja Ruļovs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+