×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. maijs, 2014
Drukāt

Sociālisti pulcējas mītiņā par godu Maija svētkiem (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Vairāk nekā simts cilvēki šodien Rīgā, Grīziņkalnā, pulcējas ikgadējā Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) rīkotā mītiņā par godu Darba svētkiem, novēroja aģentūra LETA.

Uz mītiņu ieradušies pārsvarā vecāka gadagājuma cilvēki. Mītiņa dalībniekiem tiek dalītas ziedi, sarkanas lentītes, LSP avīze un partijas bukleti Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Vairāki dalībnieki pie apģērba piesprauduši tā dēvētās Georga lentītes, ko Kremļa galvenais propagandists, Krievijas oficiālās ziņu aģentūras “Rosija Segodnja” vadītājs Dmitrijs Kiseļevs pasludinājis par Krievijas imperiālisma simbolu.

Mītiņa uzrunās LSP līderi, tostarp Alfrēds Rubiks, sveica klātesošos Darba svētkos, vienlaikus veltot kritiskus vārdus esošajai sociālajai situācijai valstī un Latvijas dalībai Eiropas Savienībā.

Partijas mītiņam ir vairāki lozungi, kuros izteikts atbalsts pievienotās vērtības nodokļa samazināšanai pārtikai, zālēm un komunālajiem maksājumiem, kā arī vienādu minimālo sociālo garantiju ieviešanai visā Eiropas Savienībā. Tāpat partija iestājas par to, lai Latvijā medicīnas pamatpakalpojumi būtu bez maksas un lai Latvijā attīstītos ražošana. Mītiņā atbalsts pausts arī jauniešu bezdarba problēmas risināšanai un pārtikušai un drošai dzīvei Latvijā.

Atsevišķās uzrunās izskanēja vilšanās par salīdzinoši nelielo dalībnieku skaitu, vainojot sliktos laika apstākļus. Tiesa gan, tika arī atzīts, ka citos gados, esot labākiem laika apstākļiem, mītiņa dalībnieku skaits nav būtiski lielāks, jo cilvēki brīvo dienu izmantojot atpūšoties vai strādājos savos dārziņos.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nu ko kubik vai uz stura maju jau pabiji, iepazinies ar tavu domu biedru spidzinasanas metodem?

  2. Labāk būtu mājās logus nomazgājuši un kopējo koridori daudzdzīvokļu mājā izmazgājuši. Saģērbušies jau kā uz darbu. Jautājums-ko šie cilvēki ir DEVUŠI Latvijai vai no tās tikai ņēmuši un ņēmuši!

  3. Atkal fašisti – rašisti biedrojas ar komunistiem – staļinistiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+