×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. decembris, 2016
Drukāt

Sociālistiskajā partijā noslēdzas Rubika ēra; vadīs Frolovs (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Par Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) jauno vadītāju kļuvis Vladimirs Frolovs, šajā amatā nomainot ilggadējo partijas vadītāju Alfrēdu Rubiku.

Kā informē partijas pārstāvji, par LSP priekšsēdētāja vietniekiem šodien partijas kongresā izvēlēti Sergejs Hristoļubovs, Ingars Burlaks un Sergejs Treinis. Savukārt partijas valdē turpmāk darbosies Tatjana Apanasova, Inna Belokurova, Fridijs Bokišs, Raimonds Rubiks un Jeļena Jakovleva. Šodien LSP kongresā ievēlēta arī partijas jaunā Revīzijas komisija.

Šodienas kongress sācies ar ceremoniju, kurā apbalvoti aizvadītā gadā centīgākie LSP biedri un atbalstītāji. Pēc tam tika nolasīti saņemtie sveicieni no sadraudzības partijām un organizācijām, tai skaitā, no partijas “Saskaņa”, Grieķijas, Ukrainas komunistiskām partijām, Horvātijas Sociālistiskās strādnieku partijas u.c.

Kongresa delegāti apstiprinājuši partijas programmas jauno redakciju, pieņemtas sešas rezolūcijas par aktuāliem politiskiem un sociālekonomiskiem jautājumiem.

Kā ziņots, LSP ilggadējais vadītājs Rubiks pērn partijas kongresā iesniedza atlūgumu. Rubiks no amata atkāpās saistībā ar 80 gadu sliekšņa sasniegšanu un saistībā ar savu veselību. Viņš norādīja, ka nevarētu turpmāk strādāt pilnu slodzi un ka vieta ir jādod jaunai maiņai.

Kādreizējais Padomju Savienības komunistiskās partijas biedrs, kurš pēc Latvijas neatkarības atgūšanas tika notiesāts ar cietumsodu par darbībām, kas vērstas uz valsts varas gāšanu, LSP vadīja kopš 1999.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vecie dinozauri negrib tik ātri izmirt. Tas tikai laika jautājums. Un tikai krievi,kas nevar aizmirst savu noteicēju lomu un mācīt citiem dzīvot tikai pēc viņu saprašanas.

  2. Vakardienas pasaules lāpītāji vēl klīst pa Rīgu. Rīko saietus un stāsta dažiem pieaugušajiem vientiešiem
    savas mīļās pasakas par saulaino tāli. Protams, uzskati ir konservatīva lieta un sapņot nevienam nav liegts. Viens tic Dievam, cits komunismam, trešais Muhamedam. Tikai nedrīkst nonākt līdz fanātismam, kad idejas vārdā sāk slepkavot cilvēkus, bet komunistu ideoloģija tāda ir. Un tas ir bīstami.

Draugiem Facebook Twitter Google+