×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. maijs, 2013
Drukāt

“Sociālistu” mītiņš Grīziņkalnā pulcē ap 200 cilvēku

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) tradicionālajā mītiņā Grīziņkalnā šodien, 1.maijā, pulcējās ap 200 cilvēku, novēroja aģentūra LETA. Pasākumā vairums dalībnieku bija vecāka gadagājuma, bet netrūka arī vidējās paaudzes pārstāvju un bērnu.

Mītiņotāji rokās turēja 1.maijam veltītus sarkanus karodziņus, kā arī daudzi bija bruņojušies ar plakātiem, uz kuriem bija tādi uzraksti kā “Varu darbam, nevis kapitālam!”, “Labklājības ministrija meklēs nabadzības cēloņus… vai mācēs saskatīt?”, “Bezdarbs, nabadzība, emigrācija – Latvijas izaugsmes ceļš?” un citi.

Pasākuma dalībniekus izklaidēja ne tikai kvēlas runas, bet arī dažādās valodās – latviešu, krievu, vācu, spāņu – skanošas dziesmas.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad LSP līderis, Eiropas Parlamenta deputāts Alfrēds Rubiks savā uzrunā pauda neapmierinātību ar to, ka uz mītiņu ir sanācis maz cilvēku. Tāpat viņš izmantoja svinīgo mirkli, lai aprakstītu virkni LSP novērotu problēmu valstī un veltītu negatīvus vārdus Valda Dombrovska (V) vadītajai valdībai. Akmens tika mests arī masu mediju lauciņā, jo tie audzinot degradētu jauno paaudzi.

Savā runā Rubiks skāra tādus tematus kā mazās pensijas un pensiju indeksācija, nepieejama veselības aprūpe vecāka gada gājuma ļaudīm, darba vietu trūkums valstī, plānotā eiro ieviešana, kuru LSP neatbalsta, iedzīvotāju emigrācija un citus.

“Mums priekšā ir gara cīņa. Vajag nepagurt. Stājieties Latvijas Sociālistiskās partijas biedros, mēs jūs aizstāvēsim un nekad nenodosim,” viņš skaļi izsaucās. Rubiks arī piebilda, ka vēlētos nodzīvot līdz valdībai, kura cienītu savu tautu un tās viedokli. “Visus šos 20 gadus pie varas ir valdības, kas Latviju ir iztirgojušas un turpina tirgot,” viņš apgalvoja.

Noslēgumā LSP runasvīrs pieprasīja darbu visiem Latvijas iedzīvotājiem. “Darbu, darbu!” viņš izsauca.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+