Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Sociālo tehnoloģiju augstskolas rektora amatā apstiprina diriģentu Guntaru Bernātu

Foto- LETAFoto- LETA

Diriģents Guntars Bernāts

Sociālo tehnoloģiju augstskolas rektors turpmāk būs Guntars Bernāts, otrdien apstiprinājusi valdība.

Kā zināms, Augstskolas Satversmes sapulce 7.maijā par augstskolas rektoru ievēlēja pedagoģijas zinātņu doktoru Bernātu.

Sociālo tehnoloģiju augstskolā apstiprināja, ka Guntars Bernāts ir sabiedrībā zināmais diriģents. Viņš ir Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) orķestra “GAUDEAMUS ORCHESTRA” diriģents un mākslinieciskais vadītājs, bijis RPIVA docents, kā arī valdes loceklis.

Guntars Bernāts bijis Latvijas Nacionālās operas baleta izrāžu diriģents, kā arī piedalījies Z.Liepiņa operas Parīzes Dievmātes Katedrāle iestudējumos (1996. – 2000.).

No 1998. gada diriģents stažējies Ukrainas Nacionālās Mūzikas akadēmijas asistentūrā pie prof. R.Kofmana – 1999. gadā darbs ar Ukrainas Nacionālās Mūzikas akadēmijas studentu simfonisko orķestri, 2000.gada rudenī – UNMA operas studijā, 2001. gadā radošā sadarbība ar Ukrainas Valsts filharmonijas kamerorķestri.

2011. gadā Bernāts ieguvis doktora zinātnisko grādu pedagoģijā, aizstāvot disertāciju “Latvijas simfoniskā orķestra diriģēšanas skolas vēsturiskā attīstība mūzikas kultūras kontekstā.”

Līdzšinējam Sociālo tehnoloģiju augstskolas rektoram Jurim Zaķim beidzies pilnvaru termiņš, ziņo aģentūra BNS.

Sociālo tehnoloģiju augstskola ir vecākā privātā augstākā mācību iestāde Latvijā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+