×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
5. septembris, 2016
Drukāt

Soctīklotāji ironizē: Bēgļi bēg no Latvijas! (19)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Pamatīgu vētru sociālajos tīklos sacēlusi ziņa, ka no Latvijā uzņemtajiem 23 bēgļiem, 21 cilvēks valsti jau ir pametis un devies labākas dzīves meklējumos uz Vāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Tā saucamie ” bēgļi” jau bēg ne tikai no Latvijas,viņi jau nez kāpēc bēg arī no Francijas,Ungārijas,Turcijas,Grieķijas un citām valstīm,kurās no kara nav ne miņas.Viņi nemaz nebēg,viņi iet uz nosprausto mērķi-bezrūpīgu dzīvi uz citu tautu rēķina ,atņemot šīm tautām dzīves telpu un ieviešot savus paradumus un dzīvesveidu.Nez vai tolerantā Eiropa spēs pieņemt visu Āfriku,kuras iedzīvotāju skaits tomēr pārsniedz Eiropas iedzīvotāju skaitu ar tendenci progresēt,un nevis aritmētiski,bet ģeometriski.Un cik ilgi eiropieši pievērs acis uz tendenci atgriezt viņus pirmatnējās kopienas iekārtā.

 2. bet tas taču ir labi. to vajag sekmēt un atbalstīt.

 3. Nav ļaunuma bez labuma :)))

 4. Tad vińiem liek palikt pret savu gribu? Itseviški ja citur ir vińiem labāk? Un tā izpildam savu kvotu un esam łoti labi. Par to varētu gan priecāties.

 5. kurš tad nebēg no nabadzības? kara laikā var būt nabadzība, un kara skartajās zemēs. Miera laikos nabadzībai nevajag būt tik baismai, ka cilvēkiem jābēg no valsts – gan savējiem, gan bēgļiem.

  Valdībai un politiķiem beidzot jāsāk domāt arī par citiem sabiedrības pārstāvjiem, ne tikai par sevi un sev pietuvinātajiem. Miera laika bēgšana no valsts – tā ir nepareizi organizēta ekonomika, politika utt. Korupcija, zagšana, mantkārība, savtīgums, mākslīgi radīta un nejēdzīga ilgstoša nabadzība – tās ir “slimības”, kas dzen cilvēkus projām no šīs valsts. pat svešiniekus.

 6. Latvija jau ir tikai caurlaide uz Eiropu.Lidz ar to mums terora akti nedraud.

 7. Un vēl brīnamies, ka paši latvieši bēg neatskatīdamies. žurkas arī bēg no kuģa kurš grimst.

 8. bEGLI BEG, JO IR PARAZITI.

 9. Gudrās galvas sāktu domāt,un ātri,ja viss šis pasākums tiktu sponsorēts no viņu kabatas,bet,tā kā tas ir no nodokļu un Eiropas naudas,viņi par to nedomā vispār.

 10. Latvija metajas ar uzturesanas atlaujam to viniem tikaij vajag lai ruletu pa eiropu

 11. Paldies Dievam ,ka dziivoju Latvijaa , vismaz ssai valstii nebuus papuasi – Laimes zeme :)Spriidiitis nekad nebuus muslis:)

 12. Bēgļi Latvijā-slikti,bēgļi bēg no Latvijas-vēl sliktāk?Kad vienreiz būs labi!?

 13. Ko nu,Latvija atstāta bez inteliģences,
  visi piesauktie inženieri, ārsti, IT ”speciālisti”
  pamukuši, arī viss ieplānotais bēgļu bizness sāk jukt ārā…

Draugiem Facebook Twitter Google+