×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. maijs, 2016
Drukāt

Soctīklotāji sašutuši par cietsirdīgu izturēšanos pret bezbiļetnieci; policijai sava versija (4)

Foto no "Facebook"Foto no "Facebook"

Soctīklotāji sašutuši par cietsirdīgo izturēšanos pret bezbiļetnieci; policijai sava versijaBrīvdienās sociālajos tīklos milzu sašutumu izpelnījās kāds aculiecinieces stāsts par situāciju, kurā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki rīkojušies cietsirdīgi pret kādu bezbiļetnieci, kura nav varējusi nosaukt savus personas datus.

Aculieciniece savā “Facebook” kontā raksta, ka 30. aprīlī par braukšanu bez biļetes no sabiedriskā transporta izsēdināta kāda meitene, kura nav bijuši nekādi dokumenti, tādēļ, saslēdzot rokudzelžos, RPP ar varu mēģinājusi iedabūt šo meiteni policijas busiņā.

Viņa raksta:”Meitene apgūlās uz zemes busiņa aizmugurē un ieķērās busiņa apakšā. Policisti mēģināja izvilkt viņu no busiņa apakšas. Redzot, ka viņa sagriezusies tā, ka mugura vairs nav uz zemes, viens no policistiem uzspieda viņai ar kāju uz muguras.”

RPP nenoliedz, ka šāds incidents bijis, taču uzskata, ka aculieciniece sabiezinājusi krāsas.

Kā skaidro RPP, veicot 22.maršruta trolejbusa biļešu pārbaudi, kontroles dienesta darbinieki konstatēja, ka sabiedriskajā transportā ir vairākas personas, kuras nebija norēķinājušās par saņemto pakalpojumu. Vienai no personām, kura atteicās nosaukt personas datus kontroles dienesta darbiniekiem, lūgts izkāpt no sabiedriskā transporta un doties pie policijas darbiniekiem, lai veiktu personas datu pārbaudi.

Sieviete kategoriski atteikusies nosaukt savus personas datus, tāpēc aicināta doties uz operatīvo transportlīdzekli. “Taču viņa izrāvās no policijas darbiniekiem un tikai sev zināmu iemeslu dēļ daļēji palīda zem operatīvā transportlīdzekļa. Policijas darbiniece pietupās un turēja sievieti, lai tā pilnībā nepalīstu zem operatīvā transportlīdzekļa, “ skaidro RPP.

Vēlāk izdevies noskaidrot sievietes mātes telefonu, kura nekavējoties ieradusies notikuma vietā. Sievietes māte policijas darbiniekiem nosauca jaunās sievietes datus un pastāstīja, ka meitai piemīt uzvedības īpatnības. Tikai pēc sarunas ar māti, jaunā sieviete piekrita izlīst no operatīvā transportlīdzekļa apakšas. Deviņpadsmit gadīgā sieviete nodota mātei.

Policija atzīst, ka reizēm no malas vērojot policijas darbinieku darbības ārpus konteksta, cilvēkiem var rasties mānīgs priekšstats par esošo situāciju un apstākļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pašiem kauns nav? Ja es kādu aicinu doties pie manis, tad viņš/viņa nevar izrauties, jo es viņu neturu vai nevelku.

  2. Tā mūsu policija ķer “noziedzniekus” un rūpējas par cilvēku drošību. kam gan mēs maksājam nodokļus un ko gan mēs uzturam. RS+Policija=Mafija.

  3. Bandīti vien ir.

  4. Interesanti,ka policijas darbinieki nekad ne pie kā nav vainīgi,bet visi citi gan apbižo kaut veselu baru formās ģērbtu neizglītotu jaunu spēcīgu cilvēku.Viņi nabadziņi cieš no bērniem,inavalīdiem,sirgalvjiem,sievietēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+