×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
19. septembris, 2016
Drukāt

Soctīklu mulsums par prezidenta Vējoņa rīcību (34)

Ekrānšāviņš no Annas Osmuškinas "Facebook"Ekrānšāviņš no Annas Osmuškinas "Facebook"

Papildināta ar 3.rindkopu.

Sociālajos tīklos izskanējis mulsums un neizpratne par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un viņa kundzes rīcību, demonstrējot modes mākslinieces Annas Osmuškinas tērpus. Fotogrāfijas redzamas “Facebook”.

Soctīklu komentāri nav glaimojoši. “Ja es kaut ko uzšuju, es arī varu dabūt pirmo pāri fotosesijai?” – jautā Inese.

Valsts prezidents šobrīd atrodas ASV, kur piedalās ANO Ģenerālās asamblejas sesijā. Īsā komentārā prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis paskaidroja, ka Anna Osmuškina ir viena no Latvijas modes māksliniecēm, kuras pakalpojumus izmanto Valsts prezidents un Iveta Vējones kundze. “Šie foto savulaik uzņemti viņas personīgajam arhīvam,” viņš pauda. Vējonis zināja, ka fotogrāfijas tiks publicētas un “nekādu pretenziju pret modes mākslinieci nav”.

Jūlijā elitāras kurpes reklamēja Rīgas vicemērs Andris Ameriks, un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs par to uzsāka pārbaudi, kas vēl nesen nebija noslēgusies.

Amatpersonu iesaistīšanās reklāmās ir pretrunā ar likumu “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā”, kas paredz, ka amatpersonām ir aizliegts piedalīties reklāmās, savukārt Amerika pārstāvji pauda pārliecību, ka likums nav pārkāpts, jo fotogrāfijas neesot radītas reklāmas nolūkos.

Likuma “Par interešu konflikta novērošanu valsts amatpersonu darbībā” 17.pants paredz, ka valsts amatpersonai ir aizliegts izmantot savu vārdu reklamēšanai, izņemot gadījumu, kad tas ietilpst šīs amatpersonas pienākumos. Likums nosaka arī to, ka reklamēšana ir valsts amatpersonas personiskā vērtējuma publiska paušana par konkrētu komersantu, tā preci vai pakalpojumu, ja šī amatpersona par to saņēmusi atlīdzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (34)

 1. Neviens tak neliedz Vējoņiem izrādīties LV vai citu valstu presē, tomēr ar publicēšanos reklāmas katalogu brošūrās viņi ir sevi un arī Latviju nevajadzīgi pazemojuši. Šāda tērpu reklamēšana ir zem Valsts pirmā pāra līmeņa. Vispār zem jebkādas amatpersonas līmeņa. Kur skatās viņu PR, preses un protokola cilvēki? Par ko Kancelejas vadītājam algu maksā?

 2. TE NAV NEKĀ NOSODOŠA!!! VISPIRMS ARĪ PREZIDENTS IR TIKAI CILVĒKS UN PĒC TAM SEKO IEŅEMAMAIS AMATS!!! BEZ TAM MŪSU PREZIDENTAM IR ĻOTI ATBILSTOŠS AUGUMS!!! NO KĀ UN KAM JĀKAUNĀS??????????? VIŅŠ JAU NEPLĀTĀS AR TO, KAS VIŅAM NAV!!!!!!!!!! KĀ NU KURŠ VĒRTĒ: KAS IR TUKŠUMS!!! NOPELT VIENMĒR IR PAROCĪGI! BET KĀDS IZSKATĀS NOPĒLĒJS PATS????????????? STULBĀ OFĒJIJA LAIKAM ŠUJ ŠĶĪBI, GREIZI!!!!!!!!!!! NONSENSS!!!! KĀDA ZOSS!!!!!!!!!!!!!!!

  • Valsts prezidents ir valsts galva – var teikt karalis uz laiku un tā sabiedriskā etiķete ir jāievēro ( kas būtu, ja kādas citas valsts prezidents US, Francijas, Krievijas demonstrētu modes…- kauns un …).

 3. interesanti, šitā ir tā pati šuvēja, kas kostīmam vizītei pie Anglijas karalienes bija šķības vīles nošuvusi un priekšu īsāku kā aizmuguri?

 4. Dziļš kauns par šis amatpersonas tukšumu un plātību….

 5. katrs daro to ko prot, arī prezidents! ja nav saprašanas par valsts vadīšanu lai labāk reklamē lupatas.

 6. Ļoti jauks paris un skaisti tērpi.Uz priekšu! Zēl tos aprējējus,bet ,neko nepadarīsi,tāda viņu daba.

 7. Labi, ka ne apenes…

 8. Ābrams stāsta Zārai – ja es būtu cars, es būtu bagātāks par caru…, es brīvdienās vēl šūtu galmam bikses. Nebeidzu brīnīties par ierēdņiem, vai tad aizmirsies kāds naids dzima mūsu tantukiem, kad Vaira VF savas vecās kleitas nolēma pārdot.

 9. Lauķi pie jaunas klozes tikuši

 10. Drēbītes jau smukas, modeļi arī. Tomēr nez vai prezidentam jāpiepelnās, strādājot par kardašjanu …

 11. Ir jau smuki – bet tas neatbilst tam rangam , kuru tas vīrietis un arī sieviete ieņem. Nav jau firmas prezidents, kurā ir 3 darbinieki – bet valsts… tas liecina par izstrādājuma domāšanas veidu …un gadījuma cilvēku šajā valsts amatā.

 12. Sitam foršajam pārim, šai gaumīgajai kundzei – suopepergaumīgajai – tāda prasta klaunāde un tik neglīti māksloti apģērbi. Neparasti to redzēt. Nemaz nerunājot, ka prezidenta pārim nav līdz tam jānolaižas. Es saprastu ja tā vēl būtu kāda tautastērpu vai īpaša etniska brenda startēšana.
  ___
  Vējoņa ku-dzei par stilu un gaumi 10, šai Omušiknai – 2!
  kur 1 zemākā balle 10 augstākā

  • Nu ko no prasta latviešu cilvēka gribi, ari pilsētnieka; viņš skaudīs, nories, un ko tik ….
   bet ja jums kas nepatīk neskatāties, man šie cilvēki patīk.. ja ari būtu lauku drēbēs..
   un ko iedomājieties nepāķiskie; ar ko esat labāki ?
   skauģiem nekas nav labi-pāķi ne pāķi-skauģis, aprunātājs ir sliktāks par laucinieku, un savā ziņā tas ir lepnums, ka lauku cilvēks, tas ir darba cilvēks,, nevis pilsētas baltrocīši, ko bez pāķiem ēstu-jo vis uz tirgus no pāķiem nāk…

   • Atsevišķiem indivīdiem nekad nekas nav labi.tikai viņi paši ir ideāli.Man Vējoņu pāris patīk,normāli cilvēki,nevis kaut kādi pilsetas āksti.

 13. Ne Nu cilveku stulbumam Un vinju komentariem nav robezu! Nu “traki” ko nu tagad darisim? LoL , labak paskatietues paśi uz sevi, dažs labs pākis sakarigāks par pilsetnieku. Kada starpiba no kurienes nak, nez kadi butu komentari, ja prezidenta kungs ar kundzi būtu rídzenieki!

 14. Ne Nu cilveku stulbumam Un vinju komentariem nav robezu! Nu “traki” ko nu tagad darisim? LoL , labak paskatietues paśi uz sevi, dažs labs pākis sakarigāks par pilsetnieku. Kada starpiba no kurienes nak, nez kadi butu komentari, ja prezidenta kungs ar kundzi būtu rídzenieki! Visu cieńu vinjiem!

 15. Vējoņu pāris Osmuškinas kundzes modes mēlei ir piemērotāki nekā Valsts Pilī…

 16. Jā, nu tīrā nelaime mums tie …Varbūt varētu bez tiem pāķiem iztikt?

 17. Aiz loga rīga 🙂 bet sirdi madona 🙂 nu nav tai ivetai miera ,nu nav 🙂

 18. Ko tu pāķim padarīsi? Cilvēku var aizvest no laukiem, bet pāķismu no cilvēka izdabūt nevar.
  Turklāt – šai īpatnībai nav ģeogrāfiskas piederības.

 19. Neviens nav pateicis precīzāk par Ritu Našenieci: Vējoņu pāris kā Lunaparkā iekļuvuši bērni bauda prezidentūras labumus.

 20. reali kauns- // provinciali –

 21. smuka kleita ar strīpām. nez cik maksā

  • Paprasi, varbut par velti atdos vai uzdavas.

  • kurpes vienk. traks poļu tirgus. viena gaumīga māksliniece no Krievijas mums ir un ta ir Natālija Jansone. Bet arī tikai skatoties uz paštēlu un personību kopumā ne uz kolekcijām.
   ___
   baisa poļu-krievu tirgus mode ielīdusi ir mums padomjlaikos kopā ar PSRS imigrantiem
   Kains skatīties!
   Ziemeļeiropas tauta….

Draugiem Facebook Twitter Google+