×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
12. novembris, 2014
Drukāt

Soda par lielajiem “Vienotības” plakātiem (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Partiju priekšvēlēšanu aģitācija Rīgas ielās. Gan "Vienotības" reklāmas izvietošanas kompānija, gan arī pati partija Rīgas būvvaldes pārmetumus noraida.

Rīgas domes Administratīvā komisija vakar par 12. Saeimas priekšvēlēšanu laikā pieļautajiem pārkāpumiem partijas “Vienotība” aģitācijas materiālu izvietošanā reklāmas izvietošanas kompānijai “Clear Channel Latvia” (“CCL”) piemēroja naudas sodu 1700 eiro apmērā. “CCL” sodam nepiekrīt un lēmumu pārsūdzēs.

Kā pastāstīja komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Vecvanags (“GKR”), komisija izskatīja divus “Vienotības” plakātu izvietošanas ierobežojumu pārkāpumus. Par pirmo pārkāpumu “CCL” piespriests naudas sods 500 eiro apmērā, bet par atkārtotu pārkāpumu – 1200 eiro. Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvji uzskata, ka partija “Vienotība” vairākkārt nav ievērojusi reklāmas izmēru ierobežojumus Rīgas vēsturiskajā centrā un citās pilsētas aizsardzības teritorijās. Priekšvēlēšanu laikā konstatēti divi gadījumi – pēc pirmā būvvalde likusi “CCL” plakātus no stendiem noņemt un turpmāk ievērot būvvaldes noteiktos reklāmas izvietošanas noteikumus. Tomēr arī otrreiz uzstādīto plakātu izvietojumā būvvalde konstatējusi pārkāpumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. pag… Ušakovam skauž? Man jau liekas, ka pirms 5. gadiem šamais pats gozējās pretīm Centrālajai stacijai vesalas 5 stāvu ēkas augstumā…

  2. Sen jau laiks atšķirt Rīgas domes funkcijas no Latvijas galvaspilsētas funkcijām, vēlēšanu kampaņu reklāmas no cigarešu un krūšturu reklāmām.

Draugiem Facebook Twitter Google+