Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Soda par ziedojumu izkrāpšanu

Foto: LETAFoto: LETA

Sagruvušais lielveikals "Maxima", kur dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Prokuratūra piemērojusi 140 stundas piespiedu darba sievietei, kas apsūdzēta par Zolitūdes traģēdijas ziedojumu izkrāpšanu.

Apsūdzētā, uzdodoties par citu personu, ļaunprātīgi izmantoja kādas sievietes uzticību un saņēma no viņas 71 eiro, ko solīja nodot kādai Zolitūdes traģēdijā cietušai ģimenei, taču pati naudu piesavinājās un iztērēja savām vajadzībām. Bet nākamajā dienā apsūdzētā mēģināja izkrāpt 71 eiro, izmantojot viltus profilu sociālajā tīklā, tomēr līdz galam viņai savu nodomu neizdevās īstenot. Izvērtējot lietā savāktos pierādījumus, personas vainas atzīšanu, radīto zaudējumu atlīdzināšanu un prettiesisko darbību nožēlošanu, prokurors nolēma sievietei piemērot priekšrakstu par sodu – piespiedu darbu.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (9)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+