Mobilā versija
-0.5°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Soderbergs uzņems filmu par “Panamas dokumentiem”

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Filmas “Maģiskais Maiks” (“Magic Mike”) režisors Stīvens Soderbergs uzņems filmu par “Panamas dokumentu” nopludināšanu.

53 gadus vecais režisors, kurš uzņēmis filmas “Maģiskais Maiks”, “Oušena banda” (“Ocean’s Eleven”) un “Ērina Brokoviča” (“Erin Brockovich”), vēlas uz ekrāniem izstāstīt stāstu par to, kā pasaulē ceturtās lielākās juridiskās firmas “Mossack Fonseca” piederošie 11,5 miljoni dokumentu tika nodoti vācu laikrakstam “Sueddeutsche Zeitung”, tādējādi atklājot, kā daži no bagātākajiem un ietekmīgākajiem pasaules elites pārstāvjiem spējuši izvairīties no nodokļu maksāšanas.

Soderbergs producēs filmu un, iespējams, arī to režisēs, sadarbojoties ar scenāristu Skotu Z.Bērnsu, ar kuru arī iepriekš kopīgi veidojis filmas “Infekcija” (“Contagion”), “Ziņotājs” (“The Informant!”) un “Blakusefekts” (“Side Effects”).

Līdz ar Soderbergu filmu producēs Lorenss Grejs no “Grey Matter Productions” un Maikls Šugars no “Anonymous Content”.

Projekts būs balstīts uz Džeika Bērnstīna gaidāmo grāmatu “The Secrecy World”. Autors ir pētnieciskais žurnālists, kurš palīdzēja apstrādāt 11 miljonus tā dēvēto Panamas dokumentu.

Bērnstīna grāmatā būs jauna informācija un atklājumi par pasaules līderu finanšu mahinācijām, pasaules lielāko banku pretlikumīgajām darbībām, kā arī aprakstīts starptautiskās pētniecisko žurnālistu komandas darbs, analizējot iegūto milzu datu apjomu.

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (16)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+