×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
19. oktobris, 2017
Drukāt

Šodien atklāj jaunu izklaides televīzijas kanālu “iTV”

Foto - LetaFoto - Leta

TV producente un režisore Žaklīna Cinovska.

Latvijā šodien atklās jaunu izklaides televīzijas (TV) kanālu “iTV”, aģentūru LETA informēja kanāla pārstāvji.

“iTV” ir neatkarīgs nišas kanāls, kas skatītājiem piedāvā pašu veidotus raidījumus, kas jau tagad pieejami Latvijas lielāko televīzijas pakalpojumu nodrošinātāju tīklos. Jauno kanālu izveidojusi TV producente un režisore Žaklīna Cinovska.

Viņa skaidroja, ka minētais TV kanāls izveidots, jo Latvijā ir vieta nišas kanālam, piedāvājot kvalitatīvu un aizraujošu izklaidi, tostarp oriģinālraidījumus.

Sākot rudens sezonu, “iTV” piedāvā tādus izklaides žanra raidījumus kā “AutoPlay”, “Melomānija”, “Uzmini Nu!”, “Būsim pazīstami un veseli”, “Sporta Monstrs”, “Ēd, ko dod” un “Gultā ar bosu”. Raidījumu vadītāju vidū būs dziedātāja Samanta Tīna, mūziķu Daiņa un Ainara Virgu dēli Tomijs Virga un Rūdolfs Virga, Matīss Pavītols, dīdžejs un ārsts Arvīds Mūrnieks, hokejists Oļegs Sorokins, kā arī pati Cinovska.

Savukārt, taujājot par kanālā ieguldīto investīciju apmēru, “iTV” pārstāvji aģentūrai LETA pagaidām atteicās to atklāt.

Jaunā TV kanāla atklāšana notiks ceturtdien plkst.18 “iTV” telpās, Maskavas ielā 322-309, Rīgā.

“iTV” publiskotā informācija liecina, ka tā pieder kompānijai SIA “Riga Pictures Company”. Pēc “Firmas.lv” datiem, “Riga Pictures Company” pieder Cinovskai (78%), kā arī Ģirtam Ozolam (20%) un Ojāram Kehrim (2%).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+