×
Mobilā versija
Brīdinājums +2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Šodien atklāj jaunu portālu par grūtniecību

grutniec

Šodien tiek atklāts portāls grūtniecēm un jaunajiem vecākiem www.grutnieciba.lv, kur vienuviet būs pieejama valsts un medicīnas profesionāļu apstiprināta informācija un ieteikumi veselīgas grūtniecības plānošanai un norisei, pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Vilciņa.

Veselības ministrijas un SPKC veidotais portālswww.grutnieciba.lv tapis sadarbībā ar Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociāciju, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju, Nacionālo veselības dienestu un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Portālā varēs atrast informāciju par grūtniecības fizioloģisko norisi, tostarp par pieejamajiem veselības aprūpes pakalpojumiem noteiktos grūtniecības posmos, par atkarību izraisošo vielu lietošanas negatīvo ietekmi uz grūtnieces un augļa veselību, par veselīgu uzturu, grūtnieces veselības aprūpes savlaicīgas sākšanas nozīmi un profilakses pasākumiem traumatisma samazināšanai bērniem, kā arī citiem faktoriem.

Portālu atklās pirmdien plkst.13 SPKC, Duntes ielā 22, 2.stāva zālē. Atklāšanā piedalīsies veselības ministre Ingrīda Circene , SPKC direktore Inga Šmate, Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas viceprezidente profesore Dace Rezeberga un Nacionālā veselības dienesta Ambulatoro pakalpojumu nodaļas vadītāja Līga Gaigala.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+