×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
23. maijs, 2016
Drukāt

Šodien daudzviet sākas ceļa remontdarbi, gaidāmi satiksmes ierobežojumi (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Uz valsts autoceļiem daudzviet atsākti remontdarbi, tādēļ palielinājies satiksmes ierobežojumu apjoms, informēja valsts AS “Latvijas Valsts ceļi”.

Šodien sākas būvdarbi uz Valmieras šosejas no Rubenes līdz tiltam pār Mellupi Strenču virzienā. Jau šodien satiksmi tur sāks regulēt viens luksoforu posms, to skaits šīs nedēļas laikā var pieaugt līdz trim.

Būvdarbi turpinās uz Liepājas šosejas pār Lielupes tiltu, satiksme tur tiek regulēta ar luksoforiem, bet divos citos posmos – ar luksoforiem vai satiksmes regulētājiem. Darbi atsākti arī Tallinas šosejas posmā no Salacgrīvas līdz Ainažiem.

Klaipēdas šosejas posmā no Nīcas līdz Rucavai autovadītājiem jārēķinās ar trim luksoforu posmiem, kā arī papildu pusstundu ceļā. Šo ceļa posmu iespējams apbraukt pa ceļu Rucava–Bārta–Dubeņi–Grobiņa.

Uz ceļa Rēzekne – Daugavpils ir trīs būvdarbu posmi: pie Maltas, kur būtisku satiksmes ierobežojumu nav, no Špoģiem līdz Daugavpilij, kur satiksmi vienā posmā regulē organizatori un 20 kilometrus garo posmu var šķērsot aptuveni 50 minūtēs. Pirms Lietuvas robežas ierīkoti pieci luksoforu posmi un paredzamais objekta šķērsošanas laiks arī ir 50 minūtes.

Seguma atjaunošanas būvdarbi notiek autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava posmā no Ķeguma virzienā uz Jaunjelgavu. Tur ir septiņi luksoforu posmi un ceļā jārēķinās ar papildu pusstundu. Papildu pusstunda būs nepieciešama, arī dodoties no Vecumniekiem Neretas virzienā, jo Valles apkārtnē notiek remontdarbi 13 kilometru garumā ar sešiem luksoforu posmiem.

Ulbrokā turpinās rotācijas apļa izbūve uz ceļiem kas savieno Rīgu ar Tīnūžu–Kokneses ceļu.

Būvdarbi turpinās arī citur uz valsts autoceļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. autoceļu sviesc(ts) Atbildēt

    Kad sāks remontēt to vājprātu uz Siguldas šosejas pie Sēnītes…. tik lej darvu un uzber granti…mērkķošanās…

  2. Cik tur to rotacijas apli var buvet jau pusgadu pisas

Draugiem Facebook Twitter Google+