×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2017
Drukāt

Šodien Donalds Tramps stājas ASV prezidenta amatā (11)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Šodien Vašingtonā (12.00 pēc vietējā laika) svinīgā ceremonijā pie Kapitolija ēkas zvērestu dos Donalds Tramps, oficiāli kļūstot par ASV 45. prezidentu. Trampa amata zvērestu pieņems ASV Augstākās tiesas priekšsēdētājs Džons Robertss.

Pirms zvēresta ceremonijas paredzēts dievkalpojums Vašingtonas Svētā Jāņa baznīcā. Valsts himnu ceremonijā dziedās televīzijas konkursa “America’s Got Talent” laureāte 16 gadus vecā Džekija Ivanko, dziedās koris “Mormon Tabernacle Choir”, uzrunas teiks reliģiskie līderi. Svinīgās ceremonijas nobeigumā ar pirmo prezidenta vēstījumu uzstāsies Donalds Tramps.

 

Pussimts kongresmeņu boikotē ceremoniju

Inaugurācijas ceremonijā būs klāt Kongresa deputāti, ārzemju diplomāti un sabiedrības pārstāvji, bijušie prezidenti Džimmijs Kārters, Džordžs Bušs jaunākais un Bils Klintons, kā arī Trampa sāncense vēlēšanās Hilarija Klintone. Eksprezidents Džordžs Bušs vecākais nepiedalīsies slimības dēļ. Vairāk nekā 50 Demokrātu partijas kongresmeņu paziņojuši, ka inaugurāciju boikotēs. Daudzi no viņiem savu lēmumu skaidro ar Trampa strīdu ar kongresmeni Džonu Lūisu, kurš ir pazīstams kā drosmīgs cīnītājs par cilvēktiesībām. Lūiss sacījis, ka, ņemot vērā Krievijas iejaukšanos ASV vēlēšanās, Tramps ir “neleģitīms prezidents”. Šis nav pirmais gadījums, kad likumdevēji masveidā boikotē prezidenta inaugurāciju. 1973. gadā aptuveni 80 kongresmeņi boikotēja Ričarda Niksona inaugurāciju. Pēc pusdienām Kapitolija ēkā Pensilvānijas avēnijā, kas ved uz Balto namu, sāksies inaugurācijas parāde ar aptuveni 8000 dalībnieku. Parādē maršēs ASV bruņoto spēku vienības, skolu orķestri un deju grupas.

 

Springstīns pret Trampu

Pēc oficiālajiem pasākumiem vakarā Vašingtonā daudzviet notiks inaugurācijas balles, no kurām Tramps ar pirmo lēdiju Melāniju paredzējis apmeklēt trīs saietus. Donalds Tramps par dziesmu pirmajai dejai ar sievu Melāniju ballē pēc stāšanās ASV prezidenta amatā ir izvēlējies Frenka Sinatras “My Way” (“Mans ceļš”), bet leģendārā dziedātāja meita Nensija atgādinājusi, ka dziesmas teksta pirmā rindiņa ir “Un tagad beigas ir tuvu”. Inaugurācijas pasākumu virkni vainagos koncerts “Make America Great!” (“Darīsim Ameriku dižu!”) laukumā pie Linkolna memoriāla, kur koncerti sākās jau vakar, bet virkne pazīstamu dziedātāju un mūziķu ir atteikušies piedalīties Trampa sveikšanā. Iepriekš bija izskanējis, ka inaugurācijā uzstāsies grupa “The B-Street Band”, kas izpilda Brūsa Springstīna dziesmu kaverversijas, tomēr kopš 1980. gada populārās grupas pārstāvis paziņojis, ka grupa nolēmusi atteikties no dalības Trampa inaugurācijas ballē. Grupa lēmumu pamatoja ar cieņu pret savas mūzikas iedvesmotāju Springstīnu, kurš paudis saniknojumu un riebumu pret nākamo prezidentu. “Republika ir garīgi atpalikuša cilvēka gūstā,” par Trampa ievēlēšanu izteicies Springstīns, paziņojot, ka “tā ir traģēdija mūsu demokrātijai”. Inaugurācijas ceremonijas vienīgās zvaigznes būs dziedātāja pusaudze Džekija Ivanko, Mormoņu tabernākula koris, kā arī Ņujorkas deju grupa “The Rockettes”. Vairāki kora dziedātāji un deju grupas dalībnieki atteikušies uzstāties Trampa godināšanas pasākumā.

 

Sievietes maršēs rīt

Trampa inaugurācijas komiteja no privātiem ziedotājiem saņēmusi vairāk nekā 90 miljonus dolāru, pagaidām atsakās atklāt, kā tā paredz tērēt savākto naudu. Inaugurācijas komitejas pārstāvis apgalvojis, ka visa nauda, kas netiks iztērēta ceremonijai, tikšot ziedota labdarībai. Trampa inaugurācijas galvenais plānotājs paziņojis, ka grib izvairīties no “cirkam līdzīgas gaisotnes” un uzsvērt tēmu “atpakaļ pie darba”. Tramps pats solījis “ļoti, ļoti elegantu dienu” ar “milzu pūļiem”. Sagaida, ka Vašingtonā uz inaugurācijas ceremoniju varētu ierasties aptuveni viens miljons cilvēku, no kuriem daļa ir jaunā prezidenta atbalstītāji, bet daļa izteikusi vēlmi piedalīties protesta demonstrācijās, kuru dalībnieki draudējuši “paralizēt” galvaspilsētu. Plašākā protesta demonstrācija – “Sieviešu gājiens uz Vašingtonu” paredzēts rīt. Vairāki ASV likumdevēji paziņojuši, ka nepiedalīsies oficiālajā inaugurācijas ceremonijā, bet protesta saietā sestdien, vēršoties pret Trampa naidīgajiem un pazemojošajiem izteikumiem par sievietēm un musulmaņiem, ASV karavīriem un drošībniekiem. Par drošību inaugurācijas ceremonijā gādās aptuveni 10 500 drošībnieku un Nacionālās gvardes karavīru, bet kopumā Vašingtonā un tās apkaimē izvietoti aptuveni 28 000 militārpersonu.

 

 

Tā runāja Tramps

• “Es uzcelšu lielu, lielu mūri uz mūsu dienvidu robežas, un es likšu Meksikai samaksāt par šo mūri.”

• “Breksits būs “liela lieta”, un arī citi varētu atstāt ES.”

• “Katastrofāla kļūda” (par Vācijas kancleres Angelas Merkeles migrācijas politiku).

• “Vai mēs dzīvojam nacistu Vācijā?” (vaino izlūkdienestu kopienu par graujošo, bet ar pierādījumiem neapstiprināto ziņojumu par viņa sakariem ar Maskavu).

• ES ir “instruments Vācijai”.

• NATO ir “novecojis”.

• “Padarīsim Ameriku atkal diženu!”

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Ja nav iespējams mainīt jebko, kas nešķiet gana ideāls, bet no kā nav iespējams izvairīties – atliek vienīgi izmantot iespēju manīt attieksmi pret to.”

  Un, arī: “Nav jēgas “ķert kreņķi” par divām lietām – par to, ko var labot (tāpēc, ka VAR to mainīt), un par to, ko nevar labot (tāpēc, ka nav jēgas “cepties” par to, ko NEVAR ietekmēt).”

  =======

  Mediju ziņa (20.01.2017.): _Internetā esot “noplūdināts ziņojums”, ko esot “sagatavojis kāds bijušais Lielbritānijas izlūkdienesta darbinieks, kura identitāte neesot aktualizēta un kurš izsaka aizdomas, ka Kremlis, iespējams, jau vismaz 5 gadus varētu būt aktīvi veidojis sadarbību ar Trampu”. “Taču pats Tramps to noliedz un uzsver, ka Krievijā viņam nav pilnīgi nekādu biznesa interešu”, liecinot “vēl kāda cita informācijas avota internetā nplūdinātas ziņas”. Savukārt, “balstoties uz šādu u.c. taml. pa interneta pažobelēm sagrābstītu “informāciju”, tiek ģenerētas arvien turpmākas tādas pašas visnotaļ diskutablas kvalitātes un uzticamības “ziņas”, kas tiek izplatītas tā dēvētās “rietumdemokrātiski orientēto sabiedroto bloka dalīblocekļu” kontrolētajos masmedijos, tajā skaitā arī šajā valstī – piemēra pēc: “Parādi, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, ka esi tu pats – ja šo kritēriju piemēro Donaldam Trampam, tad kļūst skaidrs, ka jaunievēlētais ASV prezidents ir cilvēks, kas nekautrējas vairot savu bagātību, ņemot talkā šaubīgas izcelsmes krievu naudu. Tramps apgalvo, ka nekad klātienē nav ticies ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, taču uzskata, ka mācēs atrast kopīgu valodu ar Kremļa saimnieku. (2017. gada) 20. janvārī Tramps stāsies ASV prezidenta amatā, un viņš apņēmies ievadīt jaunu laikmetu ASV un Krievijas attiecībās. Runas par iespējamo Trampa un Putina draudzību izraisa pamatotu satraukumu Latvijā un citās Krievijas kaimiņvalstīs, liekot uzdot jautājumu, cik gan ciešas bijušas Trampa līdzšinējās saites ar Maskavu. (u.t.t., u.t.j.pr.)” – šīs konkrētās “ziņas” autors ir kāds “Ģirts Kasparāns”, kas šo “ziņu” ir publiskojis masmedija “latvijas avīze” (tautā dēvēta arī par “LA-vīzi”) apgādā…_
  ——-
  .
  “SVEŠĀ valstī mainās vara – ko lai MUĻĶU zeme dara!?!…”
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “āmurikā” mainās vara ~
  Ko lai “krīzes šokā” dara,
  Tie, kas iepriekš “līda… (ķēķī)”,
  CITAM “bosam”, ilgu strēķi???…

  ‘Jeņķos’ “polit-haoss” valda:
  “Waitenhauzē” – TRUMPIS galdā,
  “obanānam” – “vilka pase”,
  “masmēdekļi” – ‘fišku masē’.
  “Protrestanti” lasās baros,
  Klīst pa ‘štrāsēm’ novakaros,
  Ķērcot “F..ING!!!”, unisonā,
  Ko šiem suflē megafonā.
  “twitter”bedrē – lumpeņkaujas:
  ‘Frīki’ “mellām mutēm” raujas,
  Caurām diennaktīm ar spamu,
  TRUMPI gānot – ne…(“blekbamu”).
  “deRmoliberastu” skapī,
  “aktīvisti” – rīstās knapi,
  “pasīvisti” – ziepē… (speķi):
  “Wow – kam TAGAD līst zem deķa?…”

  “Austrumkrajā” – šampis dzirkstī,
  ‘Pontus veijerā laiž pirksti’,
  Diskusijās – ‘mēles saldas’:
  “Jeņķos BEIDZOT ‘korišs’ valda!!!
  TAGD – ‘sabīdīt var štelles’,
  Lai (vairs) fōna lupatlelles,
  “Bosiem” nemaisās pa kājām ~
  Kā sen (Jaltā) “sarunājām”!!
  “obanāns” – lai rāpjas palmā:
  Turpmāk CITA “Bosa” galmā,
  Vērts būs ‘fektēt’ “domubiedrus”,
  Nevis – liet pa tukšo sviedrus!…”

  (G)ejrōpā – ‘iet biezā sviestā’,
  Katrā sīkā “zarnumiestā”,
  Un (pat) “vadošajā blicē”,
  Rukšķi, kas pie SILES ‘zicē’:
  Esot “ienākusies baža” ~
  “Brexits” JAU ir baigā ‘laža’,
  TAGD – TRUMPIS vēl nāk virsū?!
  ‘Ordnungs’ pasaulē = ‘pa (t)irsu’!!!
  Ko lai ‘štuko’, kur lai ‘deso’?
  Par ko iespringt, dēļ kā stresot??
  Kam drīkst ticēt, kuru(s) klausīt
  (Bet – BEZ ‘riskiem ķert starp ausīm’)???…”

  “eurolatv(ĀN)ijai” = ‘šaize’:
  “SVEŠA “jeņķu” kalpu maize,
  Gadiem diņģēta un grauzta ~
  Vai tiks “tradīcija lauzta”?!
  Ko lai TAGAD glu(m)ie dara,
  JA vairs nebūs “hibrīdkara” ~
  Kas šai “valstī” turpmāk “bankos”,
  SVEŠOS OKUPANTU tankos?…
  Tie, kas “hibrīdpropagandā”,
  ‘(P)iziepējās’ “bamšļa bandā” ~
  Ko lai APMELO un lamā,
  “masmēdekļu” lumpeņspamā??
  Kā lai TAGAD “slāvus” gānī,
  JA – šiem (kopā!) briestot plāni,
  “Pokerā ar ‘jeņķu’ trumpjiem” ~
  ‘Piegriezt krānu piķa pumpjiem’?!?
  Kam lai TAGD bučo… (kājas),
  JA no jeņķu “baltās mājas”,
  “Signāli” nāks “pretrunīgi” ~
  Kan lai vergo, padevīgi?!???…”

  SVEŠĀ(s) zemē(s) mainās vara ~
  Diez – ko MUĻĶU zeme dara,
  Vai “bez ziepēm (…) lien” un kauna,
  SVEŠIEM “saimniekiem”, no jauna?…

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” un taml. necilu “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 2. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 4. Lai vara pāriet no Vašingtonas tautai, Amerikai pašlaik ir lielas problēmas finansēs, vēlēšanas parādīja, vairāk kā puse ir pret Hilariju, tātad pret lēmumu pieņemšanu tikai Vašingtonā, Tramps uzrunā visus amerikāņus un saka, Let’s make the world great again!, vbeidoisim Amerikas varenību visi kopā.
  Lai veicas! Neslēpju, man patiks ja Tramps un Putins atradīs kopīgu valodu un visi, arī Latvija tai skaitā ir drošībā.

 5. Ja Tramps palīdzētu rietumu pasaulei atbrīvties no sorosa&co žņaugiem, eiropas tautām atbrīvoties no genocīda plāna, pasaulei atbrīvoties no kara, masu migracijas, tautu un valstu postīsanas, viņš būtu patiešām varonis.
  Pretdarbiba un agitācija ir drausmīga. Paniska.
  Kā pareizi teica kāds amerikāņu apskatnieks ” viņi pret Trempu ir metuši visu un visus, ko spēj. Izņemot vel lieldienu trusīti. Tas vel nav izmantots drudzī ka jaatsakās no varas.

 6. Kā to Streips un Freiberga pārdzīvos

 7. Kā tad nu ar Vangas pareģojumu, ka melnādainais būs pēdējais ASV prezidents?

 8. Sirsnīgs sveiciens!Novēlu būt stipram un izturēt visus nelabvēlu uzbrukumus- nodrošināt mieru visā pasaulē.ASV labklājība tikai pozetīvi ietekmēs visu valstu attīstību visā pasaulē.

 9. Sirsnīgs sveiciens!

Draugiem Facebook Twitter Google+