×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Šodien Esplanādē – Šokolādes diena ar saldiem pārsteigumiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 11. jūlijā, saldumu ražotājs “Laima” aicina atzīmēt Vispasaules Šokolādes dienu, apmeklējot svinību pasākumus, kas visas dienas garumā būs skatāmi un baudāmi Rīgā, kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014”, vēsta nodibinājuma Rīga 2014 sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Drēģeris.

Dienas gaitā varēs iepazīt to valstu koru kultūru, kurās audzē šokolādes ražošanai tik nepieciešamās kakao pupas, jo dienas gaitā uzstāsies kori no Malaizijas, Trinidadas un Tobago, kā arī no Ekvadoras Republikas.

Tāpat būs skatāma izstāde “Mīlestības un Laimes zeme Latvija”, kuru papildināt aicināts ikviens apmeklētājs, un būs baudāma leģendārā Laimas šokolāde.

“Laima” ir atbalstītājs vērienīgākajam Rīga 2014 programmas notikumam – Pasaules koru olimpiādei. Sadarbības rezultātā radies arī īpašais Šokolādes dienai veltītais pasākums – koru, kuru valstīs audzē kakao pupas, uzstāšanās, kas plkst.12 sāksies ar Malaizijas kora priekšnesumu, plkst.16 – kora no Trinidadas un Tobago, bet plkst. 20 – Ekvadoras kora sniegums. Katra kora sniegumu pavadīs saldi sveicieni no “Laimas” pasākuma apmeklētājiem.

Visas dienas garumā būs skatāma “Laimas” projekta “Mīlestības un Laimes zeme Latvija” fotoizstāde. Projekts tiek veidots ciešā sadarbībā ar iedzīvotājiem Latvijā, gan ārpus tās, jo tā mērķis ir apkopot foto mirkļos sajūtas, ko rada mūsu zeme Latvija.

Jūnijā projekts sākts, šobrīd tapuši jau četri stendi, kas būs skatāmi Vispasaules Šokolādes dienā Rīgā un atainos to, kā uztveram Latvijas būtību caur skaņu, garšu, dabu, sajūtām, kas dara mūs lepnus par savu zemi. Saistošākais – izstāde būs ne tikai apskatāma. Katram būs iespēja to papildināt, ierakstot stendos savas sajūtas par Latviju. Tāpat arī katrs interesents aicināts papildināt projekta ekspozīciju līdz 18. jūlijam, ievietojot savus foto mirkļus laima.lv/laimeszeme/gallery/love.

Kopumā plānots izveidot deviņus stendus, kas vēlāk tiks eksponēti Laimas Šokolādes muzejā.

Dienas gaitā kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” būs iespēja skatīt arī dokumentālus kino materiālus un dzirdēt stāstus par šokolādi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+