×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Jūtas šausmīgi nodots: Fredu tikko saimnieki atstāja patversmē (23)

Foto no Ulubele "Twitter"Foto no Ulubele "Twitter"

“Saimnieki mani atdeva patversmei. Šodien. Tikko. Es jūtos šausmīgi nodots. Es baidos…” Tā par Freda nonākšanu patversmē ziņo dzīvnieku pansija “Ulebele”, publicējot foto ar septiņus mēnešus veco kucēnu, kuram ir izbiedēts skatiens. Foto uzņemts uzreiz pēc dzīvnieka nonākšanas “jaunajās mājās”.

“Ulubeles” pārstāvji pastāstījuši arī sīkāk, kāpēc suni piemeklējis šāds liktenis.

“Daudzi ir tik aprobežoti, ka vispirms ņem un tad domā,” tieša situācijas novērtējumā ir patversme, tomēr atzīmējot, ka pozitīvi ir tas, ka suns ir atvests līdz dzīvnieku tiesību aizstāvjiem, un saimnieki atzinuši savu vainu un lūguši palīdzību. Tomēr darbinieki uzsvēruši – vienojāmies, ka palīdzam pirmo un pēdējo reizi, nākamreiz informējot policijai.

Fredu uz patversmi atvedusi kāda sirma kundze, kurai mājās par suni sākušies konflikti ar radinieku. Kā lasītājiem skaidroja portāls, “sirma tante, kuras “pļemjaņiks” iebilst pret suni. Tante jutās ļoti vainīga, lūdza palīdzēt.”

Freds dzimis pērn 28.augustā. Viņš sver 13 kg un lielāks neaugs. Aktīvs, rotaļīgs, vēl sabijies. Šodien vakcinēts. “Pēc 14 dienu ilgas karantīnas tiks dots cilvēkam,” vēsta patversme, kas ar pamesto suņuku ievietojusi arī video.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Reklāmas pamatlikumi Atbildēt

  Uz auditoriju visefektīvāk iedarbijas un veicina pirkšanas procesu : skaistu cilvēku, mazu bērnu un dzīvnieku attēli .

 2. Ja man butu iespeja es labprat paņemtu šo skaistuli .ļoti žēl tas mazais kamoliņš .

 3. Es ieskatījos viņām acīs…. kāds izmisums – raudiens nāk, to skatienu nav iespējams aizmirst…

 4. Divi bezsirži! To pļemjaņņiku vajag nomainīt pret Fredi! Man pazīstams puisis, kurš jau bija līgavainis, atteicās no savas iemīļotās, jo viņa uzstādīja ultimātu: vai nu suns vai es! Meička dabūja aiztīties. Nabaga nevainīgais sunītis! Cik nežēlīga var būt daļa cilvēku!

  • Es arī protestētu,ja kāds no maniem mājniekiem bez manas ziņas atvestu mājā suni,kurš rej pa naktīm, grauž kurpes un dirš kaktā…

   • Ja suni pietiekoši bieži izved ārā, tas nenokārtojas mājās, jo tas ir dabiski sunim nokārtoties tālāk no savām mājām. Ja sunim pie zobu maiņas niez smaganas, tas grib kaut ko grauzt. Tāpēc jādod graužamās mantas, lielie liellopu kauli, kurus var grauzt. Tad suns negrauzīs čības. Un pietiekoši nodarbināts suns, kuru saimnieki mīl, neries caurām naktīm, bet mierīgs gulēs blakus saimniekiem. Vaina nav sunī, bet gan nesaprātīgos saimniekos, kuriem pietiek prāta suni paņemt, bet nepietiek prāta to pareizi audināt un par to rūpēties!!!

 5. Vajadzēja saimniekam likt samaksāt lielu naudu,pasaules necilvēks.

  • Tāda tiesāšana, kaunināšana un soda naudu piedzīšana novedīs pie tā, ka sunu ar akmeni kaklā uz upīti.
   Problēma ir tā, ka saimnieki savas kuces nesterilizē, pieražo nevienam nevajadzīgus kucēnus un uzplijas ar tiem visiem saviem radiem, draugiem un paziņām, visiem, kuri var vai pat nevar turēt mājās suni. Tādus nu gan sodīt vajag, nevis nabaga večiņu, kura aplamā žēlsirdības uzplūdā ir paņēmusi mājās suni, kurš traucē apkārtējiem.

 6. nevajag kost visiem pēc kārtas

 7. Labs ieteikums saimniekiem , kuri nodod savus mililus patversmes…..Maksat uzturlidzeklus,kamer tas atrodas patversme, tad nebutu tik biezi jaludz ziedot patversmem . STINGRAKUS LIKUMUS…….

 8. iR APNIKUŠAS VISAS ŠĪS SIRMĀS KUNDZES .sirmās kundzes arī prot labi melot ,kas ta par modi uznākusi ,kā sunītis nav vajadzīgs tā uz patversmi prom .Kas būs ,ja katra sirmā kundze šādi rīkosies.Vai patversme ir bezizmēra maiss ,kurā var sabāzt visaS lATVIJAS SUŅUS? pROTAMS IR IZŅĒMUMA GADĪJUMI ,KAD sirmajām kundzītēm nav piederīgo vai veselībiņa klibo ,bet man liekas ,ka tagad uznākusi tāda mode un visvieglākais atrisinājums.Beidziet tos sunīšus mocīt nu neņemiet ,ja jūtat ,ka nebūs ,kas viņus kopj un baro.Paskataties mīļie cilvēki šajās sunīša skumīgajā un pārbiedētajās actiņās vai tiešām nav žēl un nav kauna.ESIET CILVĒKI VIENREIZ ATBILDĪGĀKI PAR TO ,ko pieradināt pie sevis.Būtu laiks sākt tiesāt šādus cilvēkus.

 9. Tāds jauks , cerams, ka ātri atradīs jauno saimnieku.
  Te nu atkal redzams, ka sirmā kundze nav atbildīga par to, ko pieradinājusi.

  • Vecums atnāks visiem , arī moralizētājiem Atbildēt

   Lai nu pašai visu mūžu būtu gaišs prāts un pilna apziņa par savu rīcību un tās sekām ! Tad labāk , lai babulis būtu izmetis suni vispār uz ielas vai mežā pie koka piesējis ?

 10. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  ===========

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 11. Jā , tā jau viņi blenž ar žēlu skatienu. Tas ir parastais suņa skatiens, arī tiem , kas dzīvo pie saimnieka un ir labi aprūpēti. Dīvaini , ziņos policijai par to, ka atdod patversmei? Tad ko , labāk nest uz upi? Viens te saka, uzturlīdzekļi būs jāmaksā, kad dod patversmei? Nu ko tad? Nonāksim, ka visi , kas tikko piedzimst, tiks slīcināti. Patiesībā nezinu , kāpēc viņus visus nevar izkastrēt. Ko var ņemties ar tiem suņiem. Nekastrē , laiž bariem pasaulē un tad brēc internetā, lai kāds paņem. Nu nav nevienam jāņem jūsu saražotie suņi. Cilvēki grib dzīvot normālu dzīvi , nevis vāķīt jūsu suņus.

 12. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 13. Par nodošanu patversmē būtu jāmaksā uzturlīdzekļi.

 14. Sirmie kungi un kundzes.Padomājiet par to ka dzīve nav mūžīga.Protams šis gadijums atšķiras.Man arī bija suns,ļoti gribētos kādam pamestam sargam dot mājas,bet es apzinos,ka lielu laiku pavadu ārpus Latvijas.Un tāpēc pat ļoti gribēdama neņemu dzīvnieku.
  Kur ir atbildīgās iestādes ka ss sludinājumos vēl aizvien atdod un dāvina kucēnus.Vai vēl nav gana bāreņu

  • Nu kápéc tá,arí més panémám suníti ,kas bija reklaméts SS.lv,tikai atskiríbá no saimnieces,mes zvaníjámies un stástíjám,ká augam un nemamies gudríbá,vinai bija vienalga ká sunítim iet, Músu suncítei paveicás,bet ká citiem dzívnieciniem?

 15. nesapratu,ja dzīvnieku nodot patversmei,tad arī cilvēkus sūdz policijai

 16. Es nesaprotu kapec cilveki paliek tik nezelig.. kaut kads arprats..?!

 17. Saimniekus pašus patversmē .

Draugiem Facebook Twitter Google+