Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien nevajadzētu aizrauties ar padomu došanu citiem! Horoskopi 24.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Veiksmīga diena braucieniem, ekskursijām, ceļojumiem, kā arī uzņemt viesus vai pašam doties ciemos. Nav gan labākais brīdis, lai iepazītos romantiskām attiecībām, taču veiksmīgas stundas investīcijām un naudas darījumiem. Šodien nevajadzētu dot citiem padomus – tie “nenostrādās” vajadzīgajā virzienā un pastāv risks sabojāt attiecības ar cilvēkiem.

Auns

Daudziem Auniem šodien ne maznozīmīga būs atmosfēra ģimenē. Tāpat tu centīsies ieviest mājās kārtību. Dažiem pat parādīsies jauni ģimenes locekļi – mazbērni, vedeklas vai znoti.

Vērsis

Arī Vērša ģimenē šodien būs silta un mīļa atmosfēra. Lai to saglabātu, neskopojies ar komplimentiem pret saviem tuvākajiem – saki labus vārdus un uzdāvini kādu dāvanu.

Dvīņi

Diena simbolizē mājīgumu un ģimeni. Var uzrasties dažādas sadzīviskas ķibeles, taču tās gana veikli izdosies likvidēt.

Vēzis

Vēzim šodiena būs stabila. Daudzus Vēžus šāda tendence pat ļoti apmierina. Viņi būs spējīgi risināt dažādus uzdevumus. Mērķtiecība – tas ir “pluss”, bet ietiepība – “mīnuss”. Šie divi vārdi tev šodien jāatceras.

Lauva

Šodien daudzām Lauvām nāksies strādāt ekstremālos apstākļos, taču tavi centieni atmaksāsies. Tu saņemsi materiālu kompensāciju un tavus centienus pamanīs priekšniecība.

Jaunava

Visai labvēlīga diena, lai gūtu ienākumus. Tava stiprā loģika un spējas analizēt, palīdzēs tev sasniegt iecerēto.

Svari

Daudzi Svari šodien labprāt neietu uz darbu, bet laiski gozētos saulītē. Ja tomēr no darba pienākumiem izvairīties nevari, pacenties neiekulties nepatikšanās un konfliktos. Jo organizētāks tu būsi, jo ātrāk beigsi darbadienu.

Skorpions

Skorpioni dažos gadījumos nevar rast kopīgu valodu ar tiem, kas izrāda pārāk lielu aktivitāti vai mērķtiecīgu – tas viņiem traucē. Tev nepieciešams laiks, lai nodibinātu labas attiecības ar svešiem cilvēkiem un pieņemtu viņu iniciatīvu. Ja jūti, ka neesi gatavs viņus atbalstīt šajos lēmumos, neiesaisties tomēr strīdos ar viņiem.

Strēlnieks

Karjera šodien daudziem Strēlniekiem šodien būs primārais, tāpat šodien ir laba iespēja nopelnīt papildus ienākumus. Ja tu plāno ieguldīt šodien naudu kādos projektos, dari to tikai pārbaudītos un sev zināmos projektos. Neiesaisties avantūrās, pretējā gadījumā vari zaudēt iespaidīgu naudas summu.

Mežāzis

Diena simbolizē dzīvi un šodien tev tā būs patiešām krāšņa. Tu, protams, esi kautrīgs cilvēks un nerausies pēc iepazīšanās ar jauniem draugiem vai skaļām ballītēm, taču pavadīt laiku savu draugu lokā gan tev šodien ir ieteicams, tas tev nāks par labu.

Ūdensvīrs

Divējāda diena. Šodien iespējami divi varianti: vai nu tu spēsi visu stabilizēt un atrast savas vērtības vai arī rīkosies haotiski un neatradīsi neko. Ieteicamas pastaigas, ceļojumi un ekskursijas.

Zivis

Iespējams, ka šodien tu ar visiem saviem spēkiem vēlēsies demonstrēt savas spējas. Un tev izdosies. Pacenties sevi parādīt no labās puses!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
4 horoskopa zīmes, kurām augusts kļūs par ļoti veiksmīgu mēnesi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija vēlas Eiropas vadītus kuģošanas aizsardzības spēkus Persijas līcī
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Smaga avārija netālu no “Akropoles”
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Ceļmalā baravikas lielākas par grozu! Laimīgie sēņotāji lielās ar guvumu
3 stundas