Mobilā versija
+17.0°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
5. maijs, 2015
Drukāt

Rīgā šodien nevar piereģistrēt darbdienas mēneša biļeti

LETALETA

“Rīgas satiksmes” meitas uzņēmumam “Rīgas karte”, kas nodrošina elektronisko norēķinu sistēmu galvaspilsētas sabiedriskajos transporta līdzekļos, veicot programmatūras atjaunošanu, radusies tehniska kļūda, tāpēc pasažieri, kuri izmanto darbdienu mēneša biļetes, šodien, 5.maijā, nevar piereģistrēt braucienu. 

“Rīgas karte” šobrīd strādā pie risinājuma un kļūdas novēršanas, informē uzņēmumā. Pasažieri, kuriem ir derīgas darbdienu mēneša biļetes, var turpināt ceļu, un viņiem nav nepieciešams iegādāties citu biļeti.

“Rīgas satiksme” atgādina, ka pasažieriem, kuri neizmanto darbdienu mēneša biļetes, brauciens jāreģistrē kā vienmēr un viņus iepriekš minētā kļūda neskar.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+