Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
5. maijs, 2015
Drukāt

Rīgā šodien nevar piereģistrēt darbdienas mēneša biļeti

LETALETA

“Rīgas satiksmes” meitas uzņēmumam “Rīgas karte”, kas nodrošina elektronisko norēķinu sistēmu galvaspilsētas sabiedriskajos transporta līdzekļos, veicot programmatūras atjaunošanu, radusies tehniska kļūda, tāpēc pasažieri, kuri izmanto darbdienu mēneša biļetes, šodien, 5.maijā, nevar piereģistrēt braucienu. 

“Rīgas karte” šobrīd strādā pie risinājuma un kļūdas novēršanas, informē uzņēmumā. Pasažieri, kuriem ir derīgas darbdienu mēneša biļetes, var turpināt ceļu, un viņiem nav nepieciešams iegādāties citu biļeti.

“Rīgas satiksme” atgādina, ka pasažieriem, kuri neizmanto darbdienu mēneša biļetes, brauciens jāreģistrē kā vienmēr un viņus iepriekš minētā kļūda neskar.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+