×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
29. maijs, 2015
Drukāt

Šodien risināsies Lasīšanas dienas zibakcija. Lasa visi!

lasa gramatu_Lasisanas diena_LET

Lasīšanas dienas zibakcija Esplanādē 2014. gadā.

Atgādinot par lasītprasmes un lasītprieka nozīmīgumu personības izaugsmē, šodien plkst.12.15 visā Latvijā norisināsies Lasīšanas dienas zibakcija, pie iemīļotākajām grāmatām aicinot pulcēties lielus un mazus lasītājus visā Latvijā.

Kā aģentūru LETA informēja zibakcijas rīkotāji, ikviens ir aicināts izvēlēties mīļāko grāmatu, piemērotāko vietu, uzaicināt lasāmbiedrus un dalīties lasītpriekā, šodien no plkst.12.15 līdz plkst.12.20 no jebkuras vietas Latvijā vienuviet lasot katrs savu līdzpaņemto grāmatu vai e-grāmatu lasītājos. Tie, kuri grib sanākt lasīt kopā vienuviet Rīgā, aicināti ierasties plkst.12 Esplanādē pie Raiņa pieminekļa, līdzi ņemot savu grāmatu.

Lasīšanas dienu aizsāks Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes dekāna Andra Grīnfelda un apgāda “Zvaigzne” vadītājas Vijas Kilblokas uzruna Esplanādē pie Raiņa pieminekļa plkst.12, lai plkst.12.15 dotu startu Lasīšanas dienas piecām minūtēm visā Latvijā.

Lai piedalītos Lasīšanas dienā, katram jāizvēlas sava mīļākā grāmata, lasīšanas vieta, jāuzaicina draugi un radi uz kopīgu lasīšanu, jādalās lasītpriekā piektdien un, ja iespējams, pēc Lasīšanas dienas jāpublicē fotogrāfija no kopīgās lasīšanas portālā “Twitter” ar mirkļbirku #LatvijaLasa vai jāsūta fotogrāfija no kopīgas lasīšanas uz e-pastu “lasisanasdiena@lu.lv”, lai iekļautu to Lasīšanas dienas fotogalerijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+