Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Šodien Saeimā – par bēgļu jautājumu (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ņemot vērā deputātu savāktos parakstus, šodien sasaukta Saeimas ārkārtas sesijas sēde par bēgļu jautājumu. Par ārkārtas sēdes sasaukšanu ir parakstījušies 45 deputāti no opozīcijas partijām, proti, Latvijas Reģionu apvienības (LRA), “Saskaņas”, “No sirds Latvijai”, kā arī no koalīcijā esošās Nacionālās apvienības.

LRA piedāvātais lēmumprojekts paredz uzdot Ministru kabinetam līdz šā gada 13. jūlijam sagatavot un iesniegt Saeimai detalizētu ziņojumu par bēgļu uzņemšanu Latvijā no Āfrikas un citiem bēgļu izcelsmes reģioniem, rīcības plānu bēgļu izmitināšanai un integrācijai Latvijas sabiedrībā, kā arī pamatot finansiālās izmaksas un sniegt skaidrojumu, no kādiem valsts budžeta līdzekļiem tiks segtas bēgļu izmitināšanas un integrācijas izmaksas trīs gadu laikposmā. Tāpat lēmumprojekts paredz līdz 2015. gada 14. jūlijam sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi, kurā Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai būtu jāsniedz ziņojums par bēgļu uzņemšanu Latvijā no Āfrikas un citiem bēgļu izcelsmes reģioniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un kā ar progresīvo ienākuma nodokli,kā visā Āfrikā un 0% PVN likmi pārtikas pamatproduktiem,kā lielākajā daļā Āfrikas valstu? Kā šie āfrikāņu bēgļi integrēsies mūsu unikālajā nodokļu sistēmā? Vai būs apmierināti no Grieķijas uzņemamie bēgļi ar Latvijas divreiz mazāko minimālo algu un trīsreiz augstāko PVN svarīgākajiem pārtikas produktiem?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+