×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
6. novembris, 2014
Drukāt

Šodien sākas Midža Jūra Latvijas koncerttūre

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar koncertu Jelgavas kultūras centrā šodien, 6. novembrī, sākas skotu mūziķa, komponista, producenta un labdarības pasākumu organizētāja Midža Jūra (Midge Ure) koncertturneja Latvijā. Piektdien, 7. novembrī, Jūrs uzstāsies Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”, bet sestdien, 8. novembrī, viesosies Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.
Visās trijās vietās ieeja no plkst. 18.00 un koncerta sākums plkst. 19.00. Programmas garums ir aptuveni 1,5 stunda.

Jautāts par to, ar kādām sajūtām viņš pēc 4 gadu pārtraukuma atgriežas Latvijā, Midžs Jūrs stāsta: “Man ir ļoti mīļas atmiņas no iepriekšējām reizēm, tāpēc esmu patiesi saviļņots par iespēju atkal šeit uzstāties. Un šoreiz pat 3 dažādās vietās, kurās nekad neesmu bijis. Turklāt Breathe pie jums ir tik nozīmīgs hits, kas liecina, ka latviešiem ir laba muzikālā gaume. Jā, tas noteikti būs apburošs piedzīvojums atkal satikt Latvijas publiku!”

Šajos koncertos dzirdēsim dziedātāja un komponista pazīstamāko hitu akustiskās versijas. “Fade To Gray”, “Dancing With Tears In My Eyes”, “Vienna”, “Hymn”, “If I Was”, “Breathe”, “Do They Know It’s Christmas?” un vesela virkne citu pazīstamu kompozīciju, ko Midžs Jūrs sacerējis grupās “Visage”, “Ultravox” un savas solokarjeras laikā.

Mūziķis atklāj, ka šāda formāta koncertus viņš nesniedzot nemaz tik bieži – tikai reizi 5-10 gados: „Mani akustiskie šovi ir īsti un patiesi; tie ir tik godīgi, cik vien godīgi tie var būt. Tas tik ir pārbaudījums, vai ne?! Ja Tu vari stāvēt pie mikrofona prožektoru apgaismojumā tikai ar akustisko ģitāru vien un noturēt cilvēku uzmanību pusotru stundu, tad Tu kaut ko dari pareizi.”

Šī gada 7. jūlijā iznāca Midža Jūra jaunākais albumu „Fragile”. Šajā albumā iekļauta dziesma “Dark, Dark, Night”, kurā piedalījies arī Mobijs. Kā uzsver pats Jūrs: „Ļoti iespējams, ka “Fragile” ir pats intīmākais un atklātākais albums, kuru es jebkad esmu sacerējis.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+