Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien tevi var pārsteigt dažādas negaidītas lietas! Horoskopi 8. septembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Tev šodien vajadzēs būt pacietīgam. Diena ir lietderīga karmiskām iecerēm, taču iespējamas dažādas nepatīkamas lietas, kas var gadīties tavā ceļā. Saudzējama šodien sejas āda – uzmanies no apdegumiem un alerģiskām reakcijām.

Vērsis

Tev būs daudz spēka un enerģijas, un tev pa spēkam būs visgrūtākie uzdevumi. Saspringtā diena vakarā var parādīties tavā pašsajūtā. Tev vajadzētu arī iemācīties atpūsties, neskriet visur, kur tevi aicina!

Dvīņi

Šodien ļoti spēcīgas būs lūgšanas, bet enerģija aktivizēsies arī skauģiem un tiem, kas var vēlēt tev ļaunu. Centies turēties šodien no tādiem cilvēkiem pa gabalu.

Vēzis

Iespējams, šodien tevi gaida nopietnas pārmaiņas, kuru mērķi tu izpratīsi daudz vēlāk. Tava rīcība šodien būs pamats tavai nākotnei.

Lauva

Diena ir lieliska romantiskām tikšanām, kā arī apģērba un mēbeļu iegādei. Darbā viss veidosies veiksmīgi, taču iespējams neliels saspringums.

Jaunava

Dažādas negaidītas lietas tevi var piemeklēt tieši šodien. Taču tu pratīsi oriģināli atrisināt dažādus jautājumus. Iespējama pašsajūtas pasliktināšanās.

Svari

Pacenties nekrist kārdinājumā un neļauties dažādiem faktoriem, kas var ietekmēt tevi. Neļauj sevi ietekmēt, it īpaši, ja to vēlas sieviete.

Skorpions

Tavi plāni vienā brīdī var izjukt neparedzētu apstākļu dēļ. Iespējams, tas arī uz labu.

Strēlnieks

Šodien tu būsi radoši ļoti iedvesmots, pārliecība par savu spēkiem nodrošinās tev jaunas izjūtas. Iespējama tikšanās ar kādu cilvēku, kas ļoti stipri var mainīt tavu dzīvi.

Mežāzis

Brīnišķīga diena, lai darītu mazus darbiņus. Vari analizēt padarīto, plānot naudas izmaksas. Taču romantiskas tikšanās gan derētu pārcelt uz citu dienu.

Ūdensvīrs

Ja tu vēlēsies šodien atjaunot savu garderobi vai pat mainīt imidžu, aizmirsti šo ideju, tu vēlāk to ļoti nožēlosi! Īpaši saudzē matus.

Zivis

Šajā dienā vajadzētu aiziet uz kādu izstādi vai teātri, nodarboties ar kaut ko radošu. Nevajadzētu iegādāties dārgas lietas, pat tad, ja tev tās nepieciešamas, it īpaši tehniku.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Astrologi un numerologi nosauc 10 lietas, ko nedrīkst darīt piektdien, 13.septembrī 6
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pūce apņēmības pilns turpināt iesākto pašvaldību reformu
51 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelts lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pret Herbertu Cukuru
1 stunda
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
4 stundas