Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien var kā smieties, tā raudāt! Horoskopi 17. septembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Diena simbolizē ierobežojumus. Ūdens procedūras palīdzēs tev noņemt saspringumu un palīdzēs atbrīvoties. Ieteicams laiku veltīt tam, kas palīdz tev justies labāk un centies pēc iespējas vairāk uzmanības veltīt sev.

Vērsis

Pretrunīga diena. No vienas puses tu varēsi izdarīt daudz, bet no otras puses tu vienkārši nevēlēsies to darīt. Patiesībā tu gribēsi nedarīt neko. Ja esi kaut ko iecerējis un ieplānojis, iespējams, tev viss izdosies. Taču ar savu slinkumu pacīnīties tev nāksies ne pa jokam.

Dvīņi

Divējāda diena. Zvaigznes būs mainīgas attiecībā pret tevi. Tu šodien vari kā smieties, tā raudāt. Tev būs lieli plāni, taču, vai tu tos sasniegsi, ir atkarīgs gan no tevis, gan zvaigznēm.

Vēzis

Šī diena būs labvēlīga, lai paplašinātu savus horizontus, kā arī ieteicams tikties ar draugiem. Tev šodien būs daudz oriģinālo domu un ideju, kas palīdzēs tavai izaugsmei gan darbā, gan sadzīvē. Izvairies no konfliktiem ar radiniekiem.

Lauva

Ģimenes dzīve tev var sagādāt galvassāpes. Tavi tuvinieki burtiski pieprasīs no tevis enerģiju, kuras tev pašam, jāatzīst, šodien nebūs daudz. Negaidi pateicību par labiem darbiem, neviens tev šodien nepateiks “paldies”.

Jaunava

Nav izslēgts, ka Jaunavas gribēs šodien dienu pavadīt izsmalcinātā gaisotnē starp tādiem pašiem cilvēkiem. Vakarā tu vari gaidīt pārsteigumu no kāda slepena pielūdzēja.

Svari

Šodien tevi gaida daudz darba, daudz cilvēku, daudz pienākumu, tev ķibeļu. Būs daudz un dažādas lietas, kuras tu nevarēsi atlikt. Diena būs nervoza, strīdi šķitīs gluži vai pašsaprotami, tomēr jācenšas nestrīdēties un nesabojāt attiecības ar apkārtējiem.

Skorpions

Šodien dažādas personīgās kļūdas un ikdienišķās ķibeles var tev sagādāt vilšanos. Kā arī – pat novest pie materiāliem zaudējumiem. Šajā periodā jābūt uzmanīgam savos izteicienos un pateiktajos vārdos.

Strēlnieks

Neskatoties uz šķietamo stingrību, tavā dvēselē šodien var ieskanēties emocionālas stīgas. Tas pavērs tev jaunu pasauli. Taču “nelidinies mākoņos”, tādējādi nodarot pāri saviem tuviniekiem un ģimenes locekļiem – atceries, ka pienākumi pret viņiem vienmēr ir pirmajā vietā.

Mežāzis

Efektīvs risinājums attiecību jautājumos šodien var kļūt par tavu galveno uzdevumu. Šodien tāpat arī iespējamas slepenas tikšanās darba sakarā. Dienas beigās izvairies no finanšu operācijām – neparaksti līgumus, neaizdod un neaizņemies naudu, neieguldi investīcijas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pateicoties savai romantiskajai noskaņai šodien tu varēsi realizēt ļoti daudz ieceres. Runājot par jautājumiem, kas skar biznesu vai darbu, centies sarežģītās situācijās rast diplomātisku risinājumu.

Zivis

Daudz sīku un neatliekamu darbiņu šodien neliks tevi mierā. Ņemot vērā to, ka tev būs grūtības izdarīt izvēli jebkādā jautājumā, šodien vajadzētu atturēties no parakstīšanās līgumos utt.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmīgs laiks izšķirošiem lēmumiem un rīcībai! Horoskopi 11. oktobrim 1
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
10. līdz 21.oktobris: ļoti veiksmīgs laiks 4 horoskopa zīmēm
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Miera un meditācijas diena! Horoskopi 10. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
Par dzimtas īpašumu jūras krastā jācīnās ar ātro kredītu miljonāriem
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Gobzemam piederējusi deklarācijā nenorādīta māja
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Šorīt uz Tallinas šosejas notikusi smaga avārija; divi bojāgājušie
13 stundas
LE
LETA
Dabā
Pieņemsies spēkā vējš. Prognoze pirmdienai
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Ždanoka “uzmetusi” Mamikinu – no sava EP mandāta neatteiksies 2
4 stundas