Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien veiksies diplomātiem! Horoskops 15. augustam0

Dienas noskaņa

Šodien veiksies tiem, kuri prot risināt sarunas un vienmēr saglabāt mierīgu attieksmi jebkurā situācijā. Jāatturas no sasteigtiem lēmumiem, labāk darboties vienatnē, jo kolektīvā viegli var uzliesmot nepamatotas domstarpības.

Auns

Aunam jāķeras pie sev neraksturīgās diplomātijas, citādi riskē ar problēmām attiecībās. Var atgriezties kādas jau sen aizmirstas domstarpības gan privātajā dzīvē, gan darbā. Labāk nereaģēt pārāk vētraini un savaldīt pirmos impulsus. Auns šodien spēs aizkaitināt pašus maigākos sarunas biedrus! Lai no tā izvairītos, kontrolē savus vārdus un darbus.

Vērsis

Spriedzi attiecībās radīs citu cilvēku izturēšanās: tas var būt partneris, kolēģis, pasūtītājs vai kāda pakalpojuma sniedzējs. Astrologi iesaka piesardzīgi izturēties pret medicīniskām un kosmetoloģiskām procedūrām: iespējams augsts sāpju slieksnis, sīku traumu risks.

Dvīņi

Dvīņi var piedzīvot kādas papildu rūpes un sarežģītus uzdevumus, bet tas viss nespēs izsist viņus no sliedēm. Kritiskais brīdis var iestāties jebkurā sekundē, bet problēmas arī būs ātro atrisināmas. Var rasties lielāka slodze vai sarežģījumi biznesā vai radošā darbā. Bērni un partneri var būt kaprīzi.

Vēzis

Vēžiem šodien labāk izvairīties no konfliktsituācijām, īpaši ja tām ir vētraina priekšvēsture. Nav labākais brīdis, lai izrādītu miermīlīgus nolūkus: tavs labi domātais žests var izraisīt agresīvu reakciju pat ģimenē.

Nav vēlamas pārmaiņas, remonts, pārvākšanās vai mājokļa labiekārtošanas darbi, jāvairās no lieliem ļaužu pūļiem. Ne sevišķi piemērots laiks kolektīvam darbam, jo iespējama nesaprašanās.

Lauva

Lauvām jābūt gataviem dažādām ķibelēm uz ceļa un saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Daudzu problēmu iemesls šodien būs neprasme veidot attiecības, bet ir arī citas problēmas, par kurām var padomāt jau iepriekš, piemēram, parūpējoties par auto tehnisko stāvokli un veselības profilaksi.

Diena nav piemērota, lai pieņemtu darbā jaunus cilvēkus, pārvadātu kravas, apmeklētu ārstu un dibinātu jaunus kontaktus.

Jaunava

Jaunavām šodien vajadzētu atturēties no jaunas tehnikas iegādes un darījumu slēgšanas.

Tāpat šodien labāk neizvēlēties darījumu un sadarbības partnerus, īpaši ja gaidāmas ātras un aktīvas finanšu operācijas. Nav vēlams atvērt jaunus kontus, meklēt starpniekus, iegādāties tūrisma ceļazīmes, mainīt medicīniskās, banku un apdrošināšanas pakalpojumu kārtību.

Svari

Svari var justies aizkaitināti un nervozi. Labs starts negarantē veiksmīgu turpinājumu, harmoniju nomainīs diskomforts. Pieaugs riski, tāpēc jābūt piesardzīgam. Iespējama īslaicīga krīze ģimenē saistībā ar dzīvesvietu vai profesiju. Var uzliesmot konflikts ar tuviniekiem.

Jāpiesargās no sadzīves un ražošanas traumām. Nav vēlama nekāda iniciatīva, ja vien bez tās var iztikt.

Skorpions

Šodien Skorpionam nav vēlams doties ne miera misijā, ne karā. Liela iespēja kļūt atkarīgam no citu viedokļa un gaumes.

Ja neesi pārāk patmīlīgs un necīnies par savām interesēm, vari iniciatīvu uzticēt citiem cilvēkiem, bet jau rīt var nākties to nožēlot. Šodien labi veiksies pārrunas, kurām nesekos tūlītēja rīcība. Labi, ja ir savs informācijas avots priekšniecībā vai “ienaidnieka teritorijā”.

Strēlnieks

Strēlnieks var kļūt par liecinieku asai pretēju viedokļu apmaiņai savā tuvākajā lokā, savukārt daži šajā zīmē dzimušie tiks iejaukti pašā notikumu mutulī. Var parādīties iespēja paspīdēt ar daiļrunību vai izmantot izdevīgu pazīšanos.

Nav izslēgts, ka tev šī atmosfēra iepatiksies un tu aizrausies ar notiekošo. Bet neaizmirsti par savām interesēm!

Mežāzis

Mežāzim šodien vajadzētu būt diplomātam saskarsmē, meistaram darbā un piesargāties no pārlieku lielas slodzes. No konfliktiem un debatēm labāk izvairīties. Ja netiks atrasts līdzsvars, pastāv risks “uzsprāgt”, tādējādi pārvelkot svītru daļēji jau izdarītam savam vai kopējam darbam.

Diena būs atbildīga un nepavisam ne viegla, tāpēc karjeras cilvēkiem vajadzētu rīkoties īpaši uzmanīgi.

Ūdensvīrs

Šīs dienas notikumi Ūdensvīram var sabojāt iespaidu par iepriekš notikušu tikšanos. Iespējami sarežģījumi, lai gan gaidīji, ka viss norisināsies gludi un veiksmīgi – šķēršļus var radīt gan cilvēki, gan likumdošana.

Lai lieki nesatrauktos, uz sīkumiem vari pievērt acis, lai tie nebojātu kopējo skatu uz dzīvi. Ja šķēršļi ir nopietni un tevi ļoti kaitina, zvaigznes iesaka meklēt skaistu un likumīgu uzdevuma risinājumu, lai vēlāk pašam nebūtu jākaunas un jārisina liekas problēmas.

Zivis

Saistītie raksti

Šodien Zivīm labākā izvēle ir neitrāla pozīcija. Kas attiecas uz niansēm, īpaši bīstama ir haotiska rīcība, pārliecīga emocionalitāte un konsekvences trūkums. Neseko tiem, kas risina problēmas neapdomājoties un rīkojas radikāli.

Vēlams nogaidīt ar starpnieka, partnera, jurista izvēli vai līguma laušanu. Nav piemērots brīdis kolektīviem pasākumiem un konfliktu risināšanai.

LA.lv