×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
7. maijs, 2013
Drukāt

Šodien vēl pēdējo dienu var mainīt vēlēšanu iecirkni

LETALETA

Šodien ir pēdējā diena, kad vēlētāji vēl var izmantot iespēju mainīt vēlēšanu iecirkni 1.jūnija pašvaldību vēlēšanās, aģentūru LETA informēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pārstāve Kristīne Bērziņa.

Visātrāk un ērtāk vēlēšanu iecirkni iespējams nomainīt elektroniski Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) mājaslapā “www.pmlp.gov.lv”, kur pakalpojums būs pieejams šodien līdz plkst.24.

Tāpat šodien iecirkņa maiņu vēl var pieteikt arī jebkuras pašvaldības dzīvesvietas deklarēšanas iestādē tās darba laikā.

Pašvaldību vēlēšanās iecirkni iespējams mainīt uz jebkuru citu vēlēšanu iecirkni tās pašvaldības robežās, kur atrodas vēlētājam sākotnēji piešķirtais vēlēšanu iecirknis, vai uz pašvaldību, kur vēlētājam pieder likumā noteiktā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums.

No rītdienas iecirkņa maiņa vairs nebūs iespējama, un katram vēlētājam vēlēšanu laikā būs jābalso tajā iecirknī, kura vēlētāju sarakstā viņš ir iekļauts. Pašvaldību vēlēšanu dienā, 1.jūnijā, iecirkņi būs atvērti no plkst.7 līdz 22. Savukārt 29., 30. un 31.maijā dažas stundas dienā būs iespēja nobalsot iepriekš.

Tie vēlētāji, kuri martā nesaņēma paziņojumus par vēlēšanām vai šo informāciju ir nozaudējuši, savu vēlēšanu iecirkni var noskaidrot, zvanot pa CVK uzziņu tālruni 67 049 999 vai internetā CVK un PMLP mājaslapās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+