Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodienas panākumu atslēga – reāls skats uz lietām! Horoskopi 8.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šodien var gadīties, ka tev nāksies risināt privātās dzīves jautājumus. Tava panākumu atslēga – reāls skats uz lietām un situāciju kopumā. Sarakste ar mīļoto var palīdzēt pateikt daudz vairāk un saprotamāk nekā sarunas. Reizēm tieši šāds veids ir pareizais. Padomā par to.

Vērsis

Nav izslēgts, ka tev gribēsies šodien doties pasaules plašumos: kāds dosies ceļojumā, kāds cits – komandējumā. Pieaugs nopelnītās naudas summas. Taču atceries, ka vienmēr jādomā plašāk, citādi plāniem ir tendence no tevis “aizbēgt”.

Dvīņi

Kāds no Dvīņiem iegūs izglītību, bet kāds uzsāks karjeru jaunā jomā. Jebkurā gadījumā šī diena ir saistīta ar jauniem izaicinājumiem, pret kuriem tev jāizturas nopietni un atbildīgi.

Vēzis

Šīs dienas notikumi atklās tev daudz jauna – parādīsies interese pret kultūru, filozofiju, vēsturi, iespējams, ka tu iepazīsies ar daudz jauniem cilvēkiem. Darbs tevi ievedīs jaunā dzīves līmenī. Nedodies atvaļinājumā tagad – nav pārliecības, ka tava darbavieta tevi gaidīs.

Lauva

Šodien Lauvai būs daudz darba vai darīšanu, kas attiecas uz naudu. Tu varēsi arī nopelnīt tik daudz naudas, cik tev būs nepieciešams. Vienīgais nosacījums – gūsti baudu no tā, ko tu dari. Tad viss izdosies.

Jaunava

Šodien var gadīties problēmas mājās, saistībā ar vecākiem vai pašu mājokli. Daudzi aizdomāsies par pārcelšanās jautājumiem, gribēsies nomainīt dzīvesvietu. Šodien nevajadzētu likt savu parakstu uz dokumentiem un parakstīt vienošanās vai līgumus.

Svari

Svari šodien var gūt finansiālus ienākumus – paplašināsies tavi dzīves horizonti un parādīsies jaunas iespējas. Taču pie pirmajām grūtībām nemet plinti krūmos, īpaši tas attiecas uz darba jautājumiem.

Skorpions

Tevi šodien gaida dažādi patīkami pārsteigumi – var gadīties arī algas pielikums darbā. Tu būsi apjucis no tik daudz un dažādām iespējām. Attaisnosies arī tavas cerības saistībā ar tev tuviem cilvēkiem.

Strēlnieks

Iespējamas problēmas ģimenē – sadzīviskas ķibeles, nelaimes gadījumi, traumas un pat avārijas. Tāpēc šo dienu centies pavadīt mierīgi un pieskati savus ģimenes locekļus.

Mežāzis

Zvaigžņu stāvoklis tevi šodien mudinās rīkoties, lai arī apkārt tev dienas gaitā saradīsies daudz un dažādi noslēpumi. Iespējamas arī ne ļoti patīkamas pārmaiņas, taču ar laiku viss nokārtosies. Nekrīti panikā!

Ūdensvīrs

Šodien tu vari nebaidīties no nelabvēļiem un pat nedomāt par tiem – zvaigznes tevi pasargās. Pats galvenais – neiesaisties kašķos pats un diena būs izdevusies.

Zivis

Šī diena simbolizē meditāciju, pacietību un objektivitāti. Zivīm šodien raksturīga būs ļoti racionāla domāšana, kas tieši Zivīm reti piemīt.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
4 horoskopa zīmes, kurām augusts kļūs par ļoti veiksmīgu mēnesi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija vēlas Eiropas vadītus kuģošanas aizsardzības spēkus Persijas līcī
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Smaga avārija netālu no “Akropoles”
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Ceļmalā baravikas lielākas par grozu! Laimīgie sēņotāji lielās ar guvumu
3 stundas