×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2016
Drukāt

Sodīti četri Zaķa balsu pirkšanas lietā apsūdzētie (4)

zakis_dzintars32

Dzintars Zaķis

Šodien Cēsu rajona tiesa piesprieda ar brīvības atņemšanu nesaistītus sodus četriem apsūdzētajiem par balsu pirkšanu 12. Saeimas vēlēšanās “Vienotības” kandidāta Dzintara Zaķa labā.

Bijušajam deputātam, SIA “Madonas slimnīca” ārstam Igoram Aleksandrovam tiesa piesprieda naudas sodu 13 minimālo mēnešalgu apmērā.

Artūram Kleinam piespriestas 150 stundas piespiedu darba, bet Dolāram Kleinam – 180 stundas piespiedu darba. Tā kā Artūrs Kleins ir sodīts jau iepriekš un nav nomaksājis sodu, viņam jāmaksā 1860 eiro.

Savukārt Guntaram Veldrem piespriests naudas sods sešu minimālo mēnešalgu apjomā. Naudas sods piespriests, jo vīrietis vienatnē rūpējas par nepilngadīgo dēlu, kas ierobežo iespēju veikt piespiedu darbu.

Šodien tiesa nolasīja saīsināto spriedumu. Pilns spriedums būs pieejams 29.janvārī.

Tiesas spriedumu var pārsūdzēt līdz 8.februārim.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. A kad sodis pasu zaki ,jeb sie soditie pasi sadomaja nu nopirksu par zaki balsi ,tad jau musu tiesas ir KORUMPETAS zakim par labulai tacu cilpo talak nakoso reizi ari tapat vares izdarities piemiegsim acis uz to busanu.

  2. Bet ļoti interesanti, Zaķis pircis balsis, Aboltiņa gribēja ar Dāldera palīdzību ielīst Saeimā – neizdevās, bet Junkuru nopirkt izdevās ! Vai šādi cilvēki drīkst sēdēt Saeimā? Veidot valdību un pat raidījumos televīzijā būt pareizākie ?

  3. Bet pats Zaķis kā ir tā ir pie siles ! Vai Latvijā VISPĀR IR TAISNĪBA ??????

  4. cvk vadību atlaist par bezdarbību un neveršot uzmanību zaķa balsu pirkšanas lietā

Draugiem Facebook Twitter Google+