×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. jūlijs, 2015
Drukāt

Šoferis baisi sakropļo meiteni un aizbēg no notikuma vietas; radinieki meklē lieciniekus (16)

Kadrs no videoKadrs no video

Kāda jauna meitene nonākusi slimnīcā, un viņai priekšā smagas operācijas, kā arī lieli pārdzīvojumi. Tas viss noticis pārgalvīga autovadītāja dēļ, kurš aizbēdzis no negadījuma vietas un kuru tuvinieki tagad cer atrast, otrdien vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

5. jūlija vakarā dārziņu kooperatīvā Puriņi, Jāņupes pusē, kāda 24 gadus veca meitene Jūlija aizgāja uz mežu, parunāja pa telefonu un gribēja salasīt nātres, lai izmazgātu matus. Caur mežu ved šaurs zemes ceļš, un automašīnas te brauc visai reti un lēni, tādēļ meitene piesēda ceļa malā. Ilgi gan viņa tur nesēdēja, jo notika kas pavisam šausmīgs un negaidīts. No kreisās puses brauca automašīna, kas meiteni aizķēra, pēc tam vēl pavilka līdzi.

Meitene pēc sadursmes knapi aizrāpojusi uz vasarnīcu pie saviem radiniekiem, kuri izsaukuši policiju un neatliekamo medicīnisko palīdzību. Traumas, ko Jūlija guvusi, ir baisas.

Jūlijai ir lauzts sejas kauls, norauta auss, no divām pusēm atrauts skalps un no kreisās puses ļoti traumēts vaigs. Ārsts tuviniekiem paziņojis, ka bez plastiskās operācijas te neiztikt. To, kāda būs operācija un ko varēs līdzēt, lai Jūlija atgūtu savu iepriekšējo izskatu, vēl pateiks speciālisti. Ir zināms tikai viens, ka tas būs dārgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. mazāk zālīti meitenītei vajadzēja lietot. un ar prātu vajag draudzēties lai sēdētu uz meža ceļa.

 2. Nepaspēja,Anniņ! Mašīna brauc ātrāk!

 3. Nu nez, kaut kas neštimmē šai meitenes stāstā. Mežā, uz meža ceļa kur neviens tikpat kā nebrauc, sēdēt uz ceļa un vēl pēķšņi aizķerties aiz automašīnas.Pēc varbūtības teorijas iespējamība mazāka par 0.01%

 4. Vispār jau dīvaini-mašīnas marku redzēja,bet malā pavākties no ceļa nevarēja.

 5. Drīz jau nogulsies uz ceļa pasauļoties un tad ar šoferis būs vainīgs. Pašu neuzmanība,nekas vairāk.

 6. Nu vispār jau vajag tā sēdēt ceļmalā un neko neredzēt.Pamēģinat jūs braukt pa meža ceļu un redzēt grāvmalā kādu.Ja paši nesargāsies,tad arī dievs nesargās un varu dot 99%,ka šoferis to meiteni pat nepamanijā,kā mēs nepamanām skudru uz takas. Bet,protams,šoferis ir cūka,nevis tie,kas uz ceļa sēž.

 7. Ak tevi, Dace , mamma vēl nav aizsūtījusi skolas brīvdienās pie omes uz laukiem ?
  Tā nu te spamo, savu kultūras trūkumu izrādīdams…

 8. turies meitiņ viņam atmaksās dievs

 9. Tev gadījumā nevajag izsaukt mašīnu no Tvaika ielas? Ja nav ko rakstīt neraksti vispār.

 10. Apbrīnojami, kādi CŪKAS IR šie komentētāji !!! Lai arī jums kāda nelaime notiek un mēs paņirgāsimies komentāros !

 11. Te ož pēc ārsta palīdzības, meitenei liela nelaime, varbūt pat sakropļota uz mūžu, bet te viena “izcili gudra” Dace raksta pretīgus komentārus. Novēlu, lai meitene turas, izārstējas un lai viss ir labi, bet vainīgo atrast un bargi sodīt un likt apmaksāt visus ārstēšanās un operāciju izdevumus. Turies, meitēn, Tev viss būs labi.

 12. Vai cien. redakcija tiešām nevar bloķēt Daces IP?

 13. dacis er trollis

 14. Tev ar galvu viss kārtībā ? Vai tiešām nav nekā cita ko darīt, kā rakstīt tādus murgus.

 15. Daces komentārus lasot sapratu ko nozīmē narkotikas apvienotas ar stulbeni.

Draugiem Facebook Twitter Google+