×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
8. augusts, 2013
Drukāt

Šoferīt, piebremzē! Svētceļnieki…

Foto-Svetlana Anna ŠauroFoto-Svetlana Anna Šauro

Mēs lūdzamies arī par tevi, šoferīt, kas traucas pa ceļiem ar baļķu un citām kravām. Taču dažs no jums mūs nemaz it kā nepamana, jo runā pa mobilo telefonu, stūrējot ar vienu roku.

 

Mēs lūdzam, ja tu redzi svētceļnieku bariņu ceļā uz Aglonu, piebremzē vismaz līdz 50 kilometriem un atņem viņu sveicienu. Parasti ejam, signalizējot ar sarkaniem karodziņiem kolonnas priekšā un beigās, un mums ir atstarojošās vestes spilgtās krāsās. Lielais pretvējš, kas rodas no strauji braucošas, smagi piekrautas kravas mašīnas, pūš prom lūgšanu grāmatiņas un, galvenais, traucē dziedāt, jo kaklā saskrien ceļa putekļi.

Arī vieglo automašīnu šoferi, piebremzējiet! Priesteris no Polijas Andžejs Stoklosa stāsta par atgadījumu svētceļojuma laikā viņu valstī – tur, veicot apdzīšanu, šoferis nav pamanījis jaunu svētceļnieci, kas, ejot pa ceļa malu, vienkārši vicinājusi rokas. Meitenei gandrīz norauta roka, bet automašīnas spogulītis saplēsts.

Mūsu grupiņa, kurā ir 35 cilvēki, ir spiesta izvēlēties lielos ceļus, jo līdzi ir četri mazuļi ratiņos. Jaunākajam svētceļniekam ir tikai septiņi mēneši. Bet mūsu noskaņojums ir možs, un mēs visi slavinām Dievu, par spīti karstajam laikam un grūtajam ceļam. Ceļā uz Aglonu mūsu grupā Diāna un 
Ivars Kristapi saņēma laulības sakramentu, un mums visiem tika pa gabaliņam kāzu tortes. Pašlaik jau tuvojamies Madonai, un līdz Aglonai jau noiets vairāk nekā pusceļš.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+