Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. augusts, 2015
Drukāt

Šogad 126 puisēni nosaukti par Jāņiem

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Šogad vārds Jānis dots 126 jaundzimušajiem puisēniem, un tāpat vecāki izvēlas vārdu Jānis kombinēt ar interesantu otro vārdu, aģentūra LETA uzzināja Tieslietu ministrijā.

Ministrijā norāda, ka šogad līdz šim par Jāņiem nosaukti 126 jaundzimušie. 2013.gadā vārds Jānis dots 195 jaundzimušiem puisīšiem, 2014.gadā – 256 puisēniem.

Vārds Jānis tiek dots gan kā pamatvārds, gan arī kā viens no diviem vārdiem. Interesantākās kombinācijas, kurā viens no vārdiem ir Jānis, bija Jānis Maikls, Jānis Ceriņš, Braiens Jānis, Aidens Jānis, Džeims Jānis, Ivans Jānis un Jānis Kacpers.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+