×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
13. februāris, 2016
Drukāt

Šogad aukstums prasījis 36 cilvēku dzīvības (2)

Foto - AFPFoto - AFP

Šogad Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti 36 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, aģentūra LETA uzzināja centrā.

Kopumā no 1.janvāra līdz 12.februārim aukstums prasījis 29 vīriešu un septiņu sieviešu dzīvības. Vecākais no nosalušajiem ir kāds 79 gadus vecs vīrietis, kurš atrasts Garkalnē uz ielas. Viņš alkoholu nebija lietojis.

Savukārt jaunākais aukstuma upuris ir kāds 29 gadus vecs vīrietis, kurš Aizkraukles novadā atrasts zem kāda tilta. Pagaidām gan nav zināms, vai viņš pirms tam lietojis alkoholu.

Vislielākā alkohola koncentrācija asinīs reģistrēta kādam 58 gadus vecam vīrietim, kurš Rīgā, Ozolciema ielā, atrasts nosalis dārza būdā. Viņam alkohola koncentrācija asinīs bija 3,97 promiles.

Daļa no nosalušajiem atrasti uz ielas, daļa – dārza mājās, dzīvokļos, mājās, kā arī kāpņu telpā, garāžā un pļavā.

Savukārt pērn līdz decembra beigām no aukstuma mira aptuveni 20 cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Padomju laikā bija daudz slikta, taču bija darbs,un nezinājām ,kas ir bezpajumtnieki !!! Bija jāstrādā ikvienam ,jo no kaut kā taču ir jādzīvo…Šodien tik slavenajā demokrātijā var nestrādāt , tas ir katra paša ziņā !!! Bet no kā tad iztiek , vai zog un laupa , vai strādā nelegāli ??? Katram būtu jāpierāda no kādiem līdzekļiem iztiek .No svaiga gaisa nevar iztikt neviens . Kas tie par likumiem , kur cilvēku ,kā vecu lupatu,drīkst izsviest no dzīvokļa ? Iesaka griezties tiesā , labi zinot , ka bezpalīdzīgie nekur negriezīsies, jo nav līdzekļu un saprašanas ,ko iesākt !Rezultāti ir šausminoši !!! Un uz ielas nonāk ,ne tikai dzērāji !!! Un visi to labi zin , bet izliekas neredzam !!!

    • Galvenais ka begli ir un buus paedusi,siltumaa un tiribaa. Nav pat jastradaa. Tik viniem no bezdarbibas gribas dariit mulkibas un klaigaat ka ir slikti viniem.

Draugiem Facebook Twitter Google+