Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
2. maijs, 2015
Drukāt

Šogad lielākā piešķirtā pensija bijusi 3139 eiro (7)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šogad lielākā piešķirtā vecuma pensija bijusi 3139 eiro, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pārstāve Iveta Daine.

Šāda apmēra pensija piešķirta 1954.gadā dzimušam vīrietim.

Otra lielākā šī gada pirmajā ceturksnī piešķirtā pensija ir bijusi 2541 eiro, un tā piešķirta 1952.gadā dzimušai sievietei.

Gada sākumā pirmo piecu lielāko pensiju apmērs svārstās no 2039 līdz 3139 eiro.

Savukārt pērnā gada pirmajā ceturksnī lielākā piešķirtā vecuma pensija bijusi 2623 eiro liela. Tā piešķirta 1951.gadā dzimušam vīrietim.

Kopumā piecu lielāko pagājušā gada sākumā piešķirto pensiju apmērs svārstās no 2211 līdz 2623 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vai pensionāram tik tiešām ir vajadzīga tik liela pensija viņš pat nav spējīgs notērēt tādu naudu vai nebūtu laiks mazliet izlīdzināt šo nenormālo pensiju apmērus tad arī Valsts budžetam atliks vairāk iespēju pensiju diferencēšanai.

  2. Gribētos arī zināt cik ir mazākā pensija un cik cilvēkiem tā piešķirta?

  3. Uz smieklīgi mazās minimālās pensijas rēķina!

  4. Diez ko tik vecs cilvēks var sadarīt ar tādu naudu?

  5. man gan neskauž , katrs pelna un grozās kā māk .tas kurš sevi nabagos ieskaita , nekad ar bagāts nebūs .labi tam kam pietiek.

  6. jauka tradīcija Atbildēt

    Vai tas būtu slepenais preža kandidāts?

  7. Nu gan, mums nabagiem, jaapriecaajas!!!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+