Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
14. oktobris, 2015
Drukāt

Šogad netīrītu dūmvadu dēļ izcēlušies jau 28 ugunsgrēki

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šogad neiztīrītu dūmvadu dēļ izcēlušies jau 28 ugunsgrēki, trešdien informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ugunsdrošības uzraudzības pārvaldes priekšnieks Dzintars Lagzdiņš.

“Ir sākusies apkures sezona, ir jāaizdomājas par apkures iekārtu atbilstību un pareizu lietošanu. Izcēlušies jau 28 sodrēju ugunsgrēki. Cilvēki nav sagatavojušies apkures sezonai,” secināja VUGD pārstāvis.

Viņš norādīja, ka kopumā desmitā daļa ugunsgrēku Latvijā ir saistīta ar apkures iekārtām.

Ik gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanas izraisītām problēmām – neiztīrītiem dūmvadiem, bojātām apkures ierīcēm un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ VUGD aicina iedzīvotājus jau savlaicīgi sagatavoties apkures sezonai – iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un ierīkot dūmu detektorus.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (5)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+