Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
14. oktobris, 2015
Drukāt

Šogad netīrītu dūmvadu dēļ izcēlušies jau 28 ugunsgrēki

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šogad neiztīrītu dūmvadu dēļ izcēlušies jau 28 ugunsgrēki, trešdien informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ugunsdrošības uzraudzības pārvaldes priekšnieks Dzintars Lagzdiņš.

“Ir sākusies apkures sezona, ir jāaizdomājas par apkures iekārtu atbilstību un pareizu lietošanu. Izcēlušies jau 28 sodrēju ugunsgrēki. Cilvēki nav sagatavojušies apkures sezonai,” secināja VUGD pārstāvis.

Viņš norādīja, ka kopumā desmitā daļa ugunsgrēku Latvijā ir saistīta ar apkures iekārtām.

Ik gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanas izraisītām problēmām – neiztīrītiem dūmvadiem, bojātām apkures ierīcēm un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ VUGD aicina iedzīvotājus jau savlaicīgi sagatavoties apkures sezonai – iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un ierīkot dūmu detektorus.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+