Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
14. oktobris, 2015
Drukāt

Šogad netīrītu dūmvadu dēļ izcēlušies jau 28 ugunsgrēki

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šogad neiztīrītu dūmvadu dēļ izcēlušies jau 28 ugunsgrēki, trešdien informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ugunsdrošības uzraudzības pārvaldes priekšnieks Dzintars Lagzdiņš.

“Ir sākusies apkures sezona, ir jāaizdomājas par apkures iekārtu atbilstību un pareizu lietošanu. Izcēlušies jau 28 sodrēju ugunsgrēki. Cilvēki nav sagatavojušies apkures sezonai,” secināja VUGD pārstāvis.

Viņš norādīja, ka kopumā desmitā daļa ugunsgrēku Latvijā ir saistīta ar apkures iekārtām.

Ik gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanas izraisītām problēmām – neiztīrītiem dūmvadiem, bojātām apkures ierīcēm un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ VUGD aicina iedzīvotājus jau savlaicīgi sagatavoties apkures sezonai – iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un ierīkot dūmu detektorus.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+