×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
27. jūlijs, 2014
Drukāt

Šogad par Latvijas pilsoņiem kļuvušas 375 personas (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Pirmajā pusgadā Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā uzņemtas 375 personas, aģentūrai LETA pastāstīja Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) sabiedrisko attiecību speciāliste Undīne Priekule.

Priekule norādīja, ka PMLP rīcībā nav datu apkopojuma par naturalizēto personu iepriekšējo pilsonību, taču, pēc PMLP aplēsēm, vairāk nekā puse no kopējā cilvēku skaita, kas uzņemti Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā, ir Krievijas pilsoņi.

Pagājušajā gadā naturalizācijas kārtībā Latvijas pilsonībā tika uzņemtas 1732 personas. Iesniegumi par Latvijas pilsonības iegūšanu naturalizācijas kārtībā tiek pieņemti no 1995.gada 1.februāra. Kopš tā laika ar valdības rīkojumu Latvijas pilsonībā kopumā uzņemtas 141 993 personas, to skaitā 14 331 nepilngadīgs bērns, kas naturalizējās kopā ar vecākiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Izskatās , ka te pēc svārsta principa sasniedzot nulles punktu process aizies pretējā virzienā, jo valdošā koalīcija uz mums skatās nekā uz pilsoņiem, bet nodokļu maksātājiem. Pilsoņi viņiem ir vajadzīgi tikai uz vēlēšanu laiku, pārējā laikā tikai nodokļu maksātāji. Ar tādu vēlēšanu dalībnieku statistiku, kā ES vēlēšanas, viņi drīz aizies uz pašapkalpošanos – paši sevi pieteiksies un nobalsos par sevi.

  2. Главное-после процедуры хорошо вымыть руки с мылом и внушить себе,что один раз-не…….считается:(

  3. Bus jauns papildinajums ”Krievu savienibai” un SC.

  4. Nu drīz jau izbalsos latviešus no Latvijas ārā. Integrācijas mērķis būs sasniegts.

Draugiem Facebook Twitter Google+