×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
4. novembris, 2013
Drukāt

SOK pret neliešiem

AFP/LETAAFP/LETA

Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) svētdien informēja par īpašas nodaļas izveidošanu cīņai pret derību krāpšanu, lai pasargātu olimpiskās spēles no sacensību rezultātu nelikumīgas ietekmēšanas, vēstīja aģentūra “Reuters”.

SOK sanāksmē Lozannā piedalījās organizācijas biedri un nacionālo olimpisko komiteju vadītāji, kā arī Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) un Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) pārstāvji.

“Panākta vienošanās, ka SOK izveidos īpašu nodaļu darbības koordinēšanai [cīņā pret derību krāpšanu un rezultātu nelikumīgu ietekmēšanu],” informēja SOK.

Jaundibinātās SOK nodaļas uzdevums būs krāpšanas riska novēršana un informācijas apmaiņas veicināšana. SOK nodaļa arī izmantos vairāku starptautisko sporta veidu federāciju gūto pieredzi.

Olimpiskajās spēlēs līdz šim nav novērota būtiska derību krāpšanas ietekme, un SOK sadarbojas ar bukmeikeru uzņēmumiem, lai atklātu aizdomīgas darbības derību slēgšanā. Sportistiem un delegāciju locekļiem ir aizliegts likt likmes olimpiskajās sacensībās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+