Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
5. jūlijs, 2013
Drukāt

Šokolādes bauda līdzvērtīga mīlestībai


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Runā, ka acis esot dvēseles spogulis, kas spēj atklāt cilvēka emocijas.

 

Taču, kā noskaidrojuši ASV zinātnieki, acis var būt arī garšas kārpiņu spogulis. “Smadzeņu izdalītā baudas ķimikālija dopamīns liek mūsu acu zīlītēm paplašināties, kas parasti tiek saistīta ar tādām jūtām kā mīlestība un kaisle. Taču tieši tāpat acu zīlītes reaģē, kad cilvēks ēd šokolādi,” laikrakstam “The Daily Mail” skaidroja ASV zinātniece Dženifera Nasera.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+