Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
12. novembris, 2014
Drukāt

Šokolādes muzejam nepilnā gadā jau 30 000 apmeklētāju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šī gada desmit mēnešos Laima šokolādes muzeju jau apmeklējuši vairāk nekā 30 000 viesu, portālam LA.lv pastāstīja muzeja vadītāja vadītāja Dace Reisone-Sondore.

Kopš šokolādes muzeja atvēršanas vislielākais apmeklētāju skaits bija šī gada oktobrī, kad to apmeklēja vairāk nekā 4000 interesentu. 80% muzeja apmeklētāju ir vietējie iedzīvotāji, bet viena piektā daļa – ārvalstu tūristi. Kopš muzeja atvēršanas tajā viesojušies viesi no 47 dažādām pasaules valstīm, visbiežāk no Krievijas, Vācijas, Igaunijas, ASV un Francijas, zina teikt direktore.

Dace Reisone-Sondore stāsta, ka ik dienu muzejs uzņem vairākas ekskursantu grupas – skolēnus un bērnudārzu audzēkņus, ģimenes ar bērniem, pieaugušos un vecāka gadu gājuma apmeklētājus, kuri vēlas tuvāk iepazīt, kā top “īstā” Laima šokolāde ar teju 145 gadu seno vēsturi. “Šis ir Laima šokolādes muzeja pirmais darbības gads, taču tas jau ir kļuvis par vienu no populārākajiem un pieprasītākajiem muzejiem Rīgā. Esam gandarīti, ka varam sagādāt prieku un pozitīvas emocijas muzeja apmeklētājiem, atklājot saldumu ražotāja Laima vairāk nekā gadsimtu senās vērtības, kā arī organizējot interesantus, garšīgus un ar mīlestību piepildītus pasākumus gan mazajiem, gan lielajiem,” pauž muzeja vadītāja.

Šokolādes muzejs ir kļuvis arī par populāru svinību vietu Rīgā – šogad muzejā svinētas vairāk nekā simt dzimšanas dienu, korporatīvo pasākumu, vecmeitu ballīšu un kāzu jubileju. Muzejs populārs arī jaunlaulāto pāru vidū – vairāk nekā desmit pāru savā kāzu dienā izvēlējušies Laima šokolādes muzeja aktivitāšu piedāvājumu pašu rokām darināt šokolādes konfektes muzeja Radošajā darbnīcā.

“Laima” šokolādes muzejs tika atklāts pērn 18. decembrī, bet regulāru darbu uzsāka no šā gada janvāra. Šokolādes muzeja platība ir 520 kvadrātmetru, tā vecākajam eksponātam ir vairāk nekā 120 gadu. Muzeja ekspozīcijas iekārtošanā ir izmantoti simt kilogramu īsto kakao pupiņu.

Saldumrūpnieks AS “Laima” nākamgad atzīmēs 145 gadu jubileju. Šobrīd Laima ir lielākais saldumu ražotājs Baltijā, kas izvērsis eksportu vairāk nekā 27 pasaules valstīs.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+